Czego się dowiesz

Spis treści:


Ostatnimi czasy dużo mówi się o dezynfekcji, drobnoustrojach chorobotwórczych i innych nieprzyjemnych rzeczach. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach higiena i sterylność są najważniejsze. Dlatego powstała higienicznie bezpieczna płyta przyciskowa JOMO Exclusive Aseptic!


Co wyróżnia ten przycisk?

JOMO Exclusive Aseptic to płyta przyciskowa, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa higienicznego. Całą powierzchnię dotykową wykonano ze specjalnego materiału. Eliminuje on możliwość zakażenia bakteriami i grzybami, obniżając poziom zarazków, które pozostaną na niej po użyciu. Dodatek w zastosowanym materiale płyty przyciskowej zapobiega wzrostowi, a także rozprzestrzenianiu się bakterii. Poprzez zastosowane dodatków aseptycznych, zanieczyszczenia na płycie przyciskowej zostają trwale zniszczone. JOMO Exclusive Aseptic to idealne rozwiązanie dla łazienek w miejscach, gdzie higiena jest szczególnie istotna. To na przykład szpitale, przychodnie czy domy opieki.

Skuteczność JOMO Exclusive Aseptic

Skuteczność aseptycznych właściwości przycisku potwierdza Instytut TÜV Rheinland. Jak czytamy na stronie internetowej grupy WERiT: Płyty uruchamiające z nowym dodatkiem są skuteczne w zakresie działania bakteriobójczego, gdzie poprzez zastosowanie bakterie są niszczone. Wzrost i rozprzestrzenianie się bakterii zatrzymują się, a ich rozprzestrzenianie ograniczone. Seria testów w standardowych warunkach potwierdziła poziom 99,99% redukcji bakterii i zanieczyszczeń po 24 godzinach. Współczynnik redukcji jest więc znacznie wyższy niż standardowa specyficzna wartość graniczna oraz znane wcześniej i porównywalne dodatki w tworzywach sztucznych.

Od strony technicznej…

Płyta przyciskowa JOMO Exclusive Aseptic jest kompatybilna np. ze stelażem JOMOTech SLK PLu. To samodzielny stelaż JOMOTech do WC, ze spłuczką podtynkową SLKplus z obsługą od przodu, ze spłukiwaniem dwudzielnym. Wymiary ramy to 1120mm wysokości i 500mm szerokości. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na dołączone uchwyty ścienne. Do tego zestawu dobrze nadaje się płyta koloru białego.

Jeśli zaś mowa o pisuarach, białą płytę przyciskową JOMO Exclusive Aspetic do pisuaru można z powodzeniem połączyć z samodzielnym stelażem JOMOTech do pisuaru. Charaketryzuje się on spłuczką podtynkową SLKplus, z obsługą od przodu. Wysokość jego ramy to, podobnie jak przy WC, 1120mm, a szerokość 500mm.