Czego się dowiesz

Spis treści:


Firma Power of Green rozszerza ofertę szwedzkich pomp ciepła Energy Save o nowy model AWT-R32-M V6 typu monoblok tank!


Możliwości nowej pompy

Energy Save AWT-R32-M V6 to nowy produkt w ofercie Power of Green. To pompa ciepła powietrze/woda typu monoblok tank o mocy 6, 9 lub 12kW. Charakteryzuje ją innowacyjny system, który umożliwia nie tylko ogrzewanie i chłodzenie domu, ale także podgrzewanie wody użytkowej. Kompleksowość oraz kompaktowa budowa połączona z nowoczesnym, eleganckim designem sprawia, że dzięki nowej pompie ciepła możemy stworzyć kompletną kotłownię już na powierzchni 0,5m2!

Parametry urządzenia

W standardzie, jednostka wewnętrzna wyposażona jest w 250-litrowy zbiornik, system sterujący, pompę cyrkulacyjną, wymiennik ciepła oraz grzałki elektryczne. Urządzenie jest bardzo wydajne – jego klasa efektywności energetycznej to A+++! Taki wynik z pewnością umożliwiło zastosowanie techniki inwerterowej, która sprawia, że pompa automatycznie dostosowuje swoją moc do bieżącego zapotrzebowania domu. Całości dopełniają wcześniej wspomniane już kompaktowa budowa oraz nowoczesny wygląd jednostki wewnętrznej. Urządzenia serii AWT-R32 z powodzeniem montuje się nie tylko w nowych, lecz także w istniejących już budynkach w całej Polsce.

O Energy Save

Energy Save to szwedzka marka pomp ciepła, który z sukcesem zdobywa rynek tych urządzeń. Możliwe jest to dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, a także technologii, połączonej z komponentami najwyższej jakości. Oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Energy Save w Polsce jest firma Power of Green. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą i skorzystania z pomocy, wiedzy i doświadczenia! Zwłaszcza, że firma Power of Green poszukuje firm instalacyjnych w całej Polsce do współpracy w zakresie pomp ciepła. Zapraszamy do kontaktu!
📞 +48 585 564 888  📧 biuro@powerofgreen.eu

Zastanawiasz się jakie są koszty instalacji pompy ciepła?