Czego się dowiesz

Spis treści:


Rozpoczynamy cykl wideo “Rekuperacja od Środka”! Zapraszamy na pierwszy odcinek, w którym odpowiemy na pytanie: jak działa rekuperator? Materiał powstał dzięki współpracy z firmą Spiroflex.


Odcinek pierwszy

Jak działa rekuperator? To temat pierwszego odcinka nowego cyklu materiałów wideo. Razem z Bartłomiejem Bauerem, ekspertem firmy Spiroflex, omówiliśmy zasadę działania rekuperatora na przykładzie urządzeń marki VentClear. Dowiedzieliśmy się jaką funkcję pełni rekuperator, jakie są ich rodzaje, czy też jak w ogóle działa wentylacja mechaniczna. Poznaliśmy nie tylko podstawową wiedzę, ale także ciekawostki techniczne prosto od eksperta.

Jak działa rekuperator to dopiero początek! Cykl “Rekuperacja od Środka”

Zapraszamy na cykl “Rekuperacja od Środka”! Dowiesz się tutaj wszystkiego o rekuperacji – rozwiejemy każdą wątpliwość i zmierzymy się z każdym pytaniem. Z pewnością rozbijemy tematykę na czynniki pierwsze 🙂 Rekuperacja to bowiem wciąż rozwijający się temat w Polsce. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z tej instalacji. Chcemy więc pomóc rozwijać swoją wiedzę na ten temat. Cykl powstaje we współpracy Czas Na Hydraulika i Spiroflex, dystrybutora rekuperacji VentClear.

Firma Spiroflex

Spiroflex to firma, która funkcjonuje w naszej branży już od ponad 25 lat, od roku 1994. W swojej ofercie kompleksowo podchodzą do rekuperacji oraz systemów odprowadzania spalin. Rekuperatory Spiroflex pod marką VENT CLEAR charakteryzują się wysoką jakością, a także nowoczesnym designem. Doświadczenie, kompleksowość, a także pasja połączona z profesjonalizmem to wartości które wyznaje firma, a które widać w każdym produkcie.