Czego się dowiesz

Spis treści:


Wysoki standard jest istotny dla De Dietrich nie tylko w kontekście produktów, ale także usług i obsługi klienta. Firma BDR Thermea Poland, dystrybutor marki De Dietrich stworzyła więc Kodeks Dobrych Praktyk.


Czym jest Kodeks Dobrych Praktyk De Dietrich?

Kodeks Dobrych Praktyk De Dietrich ma promować profesjonalne zachowania i wysoką jakość pracy wszystkich autoryzowanych firm instalacyjnych, które montują lub serwisują urządzenia dystrybuowane przez BDR Thermea Poland. Dokument reguluje normy i zachowania, a także zawiera opis najlepszych praktyk w zakresie usług instalacyjno-serwisowych. Nie zostaje także pominięty aspekt kontaktu z klientami, użytkownikami, inwestorami i innymi partnerami. Stosowanie Kodeksu Dobrych Praktyk to dobrowolna forma realizowania wymogów merytorycznych i etycznych promowanych przez markę De Dietrich. 

Co zawiera Kodeks?

Dokument zawiera wskazówki dla instalatora, a także zasady postępowania i dobre praktyki firmy realizującej usługę instalacyjną. Zakres treści obejmuje relację firmy z otoczeniem, realizację usługi oraz etykę, normy i zasady uczciwej konkurencji.

W kodeksie czytamy: “Kodeks Dobrych Praktyk to normy etyczne i zawodowe, którymi się kierujemy przy obsłudze naszych klientów i których ściśle przestrzegamy. Naszych Klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. To dla nas bardzo ważne. Zawsze jesteśmy skoncentrowani na szybkiej i rzetelnej obsłudze naszych Klientów, pielęgnujemy i utrzymujemy z nimi jak najlepsze relacje. Będąc na rynku od wielu lat, wiemy, iż bardzo ważne jest postępowanie według standardów etycznych. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych Klientów i Partnerów.”

Marka De Dietrich

De Dietrich to wiodąca marka ekologicznych urządzeń grzewczych. Swoją renomę zawdzięczają produktom wysokiej jakości, stawianiem na troskę o środowisko oraz chęcią ciągłego rozwoju. Produkty De Dietrich są łatwe w montażu, solidne przy pracy i przystępne cenowo. Na rynku polskim marka funkcjonuje już od ponad 20 lat, wciąż rozwijając się i stając się przystępną dla instalatorów. Szkolenia organizowane przez BDR Thermea Poland, dystrybutora marki De Dietrich, cieszą się niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić – więcej niż 300 lat doświadczenia to wiedza, z której warto skorzystać.