Czego się dowiesz

Spis treści:


Osobistości ze świata sportu czy kultury coraz częściej angażują się w kampanie społeczne. Zwłaszcza, gdy chodzi o los planety, a przez to los każdego z nas.


Maciej Janowski wspiera kampanię Immergas #RazemDlaCzystegoPowietrza

Maciej Janowski to utalentowany i uznany żużlowiec, a prywatnie miłośnik natury i przeciwnik plastiku. Jest zwolennikiem codziennych drobnych działań proekologicznych. Wierzy, że małymi krokami możemy wspólnie wiele osiągnąć na rzecz czystego środowiska. To co robi, jest pokierowane troską o przyszłość Ziemi, a także następnych pokoleń. Dlatego właśnie postanowił przyłączyć się do walki #RazemDlaCzystegoPowietrza.

Kampania #RazemDlaCzystegoPowietrza

Razem dla Czystego Powietrza to kampania Immergas mająca na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa w kwestii smogu i zaproponowanie rozwiązań tego problemu. Kampania wpisuje się w strategię odpowiedzialnego biznesu Immergas, która zakłada upowszechnianie proekologicznych postaw i zachowań. Jako producent urządzeń grzewczych marka musi działać także na rzecz promowania odnawialnych źródeł energii oraz urządzeń, które dostarczają ciepło wykorzystując właśnie te źródła. W roku 2019 stwierdzono 43000 przedwczesnych zgonów spowodowanych przez smog. Dla zobrazowania – to tak, jakby smog w jeden rok zabił prawie całą populację Skarżyska-Kamiennej, setnego największego miasta w Polsce. Czas, by zacząć działać!

Rola Immergas jako wiodącego producenta urządzeń grzewczych

Marka Immergas jako jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek gazowe kotły kondensacyjne. Urządzenia te w dużym stopniu przyczyniły się do poprawy jakości powietrza, stając się realną alternatywą dla kotłów stałopalnych. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – pompy ciepła, zapewaniające komfort ogrzewania, chłodzenia, a także dostarczają ciepłą wodę użytkową, jednocześnie troszcząc się o środowisko.