Czego się dowiesz

Spis treści:


W drugim odcinku cyklu Roboty w Toku, wraz z Michałem Kaczanem poruszyliśmy temat nowej platformy HAP.pl – nowoczesnej hurtowni instalacyjnej!


Platforma HAP.pl

HAP.pl to internetowa platforma e-commerce dla specjalistów branży HVAC. W skrócie jest to nowoczesna hurtownia instalacyjna on-line! Łącznie dostępnych jest około 100 tysięcy indeksów podzielonych na kategorie, np. hydraulika, ogrzewanie, technika sanitarna, ogrodowa i kilka innych. Najważniejsza cecha, która charakteryzuje HAP.pl to indywidualna siatka rabatowa, która nadawana jest użytkownikom po rejestracji. Więcej szczegółów Michał przedstawił nam na poniższym filmie.

UWAGA! Kolejny odcinek cyklu “Roboty w Toku” już dziś, 26.08 o 19:00 na naszym Facebooku! 🙂

Roboty w Toku

Wraz z Michałem tworzymy cykl wideo, w którym będziemy rozmawiać na tematy związane z inwestycjami i nie tylko. Temat inwestycji rozbijemy na czynniki pierwsze, rozwiejemy wątpliwości i zgłębimy wszystkie tajniki procesu dobrej realizacji. Pierwszy odcinek jednak poświęciliśmy w całości Michałowi.

Spółdzielnia dla Instalatorów – miejsce obsługi Twoich inwestycji

Wraz z firmą HAP Armatura mamy przyjemność tworzyć projekt Spółdzielnia dla Instalatorów, który staje się miejscem obsługi Twoich inwestycji. Oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerzamy swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji, a także możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych. Nowe działanie dedykujemy instalatorom, przed którym stoi wyzwanie w postaci inwestycji. Nieważne w którym momencie się do nas zwrócisz, będziemy wsparciem na każdym etapie – od wyceny, przez zamówienie aż po dostawę, a także zwroty nadmiaru produktów.