Czego się dowiesz

Spis treści:


Przedstawiamy przydatne narzędzie, dzięki któremu określanie odsadzki będzie mniej problematyczne. Aplikacja od Jeremias znacznie ułatwia montaż systemów kominowych!


Kiedy i komu przyda się program?

Określanie odsadzki jest ważne zarówno na etapie montażu, jak i projektowania systemu kominowego. W aplikacji znajdziemy najczęściej używane przy wykonywaniu przesunięć osiowych systemy w ofercie produkcyjnej Jeremias. To między innymi systemy jednościenne, izolowane, koncentryczne oraz przyłącza kominkowe. Z narzędzia możemy także korzystać w terenie, za pomocą telefonu komórkowego.

Określanie odsadzki w aplikacji

Aplikacja działa w języku polskim, choć domyślnie jest to niemiecki (wystarczy zmienić język, tuż obok widocznej flagi), następnie wprowadzić dane. To między innymi system, na jakim pracujemy, wraz ze średnicą nominalną. Następnie należy scharakteryzować nieco instalację, a na koniec kliknąć “oblicz”. Program wypisze nam parametry jakich szukamy.

określenie odsadzki w aplikacji Jeremias

Należy pamiętać, że podczas wykonywania długich przesunięć osiowych szczególnie w systemach izolowanych (np. DW-FU) na zewnątrz budynku należy stosować odciążenie aby osiągnąć stabilność i pewność montażu.

Firma Jeremias

Grupa Jeremias jest wiodącym producentem systemów kominowych w sektorze mieszkaniowym, komercyjnym, a także przemysłowym. Charakteryzuje ich silny, międzynarodowy charakter – w ten sposób działają od ponad 40 lat, od początku działalności firmy. Celem przedsiębiorstwa jest ciągły rozwój, a także wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zapewniają bezpieczny i zrównoważony rozwój firmie Jeremias. Dobre i długotrwałe relacje z partnerami zarówno w kraju, jak i zagranicą, ukształtowane są profesjonalną i uczciwą współpracą.