Czego się dowiesz

Spis treści:


Aplikacja KAN SMART Control zapewnia możliwość sterowania systemem automatyki bezprzewodowej KAN-therm SMART z dowolnego miejsca na świecie.


Czym steruje aplikacja?

KAN SMART Control inteligentnie steruje systemem automatyki bezprzewodowej KAN-therm SMART. Wystarczy zainstalować ją na smartfonie, lub tablecie – od razu możemy kontrolować temperaturę w domu lub pracy. Bez względu na to, gdzie w danym momencie jesteśmy. Aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna. Zmianą ustawień temperatury możesz sterować również za pomocą komputera. Wszystko zostało przygotowane w ten sposób, by maksymalnie dostosować się do potrzeb klienta.   

Animacja przedstawiająca działanie aplikacji KAN SMART Control

KAN-therm SMART

System KAN-therm SMART to inteligentna automatyka sterująca, która potrafi kontrolować i regulować temperaturę w różnych strefach grzewczych. System ten sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w przestrzeniach przemysłowych i użyteczności publicznej. Ta automatyka ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego to przede wszystkim prosta i intuicyjna obsługa i komfort codziennego użytkowania.

Dlaczego warto?

  • Proste i intuicyjne sterowanie temperaturą w całym domu z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do sieci internetowej lub sieci lokalnej i na bieżąco możesz zarządzać swoim systemem grzewczym! Ze względu na pomieszczenie, które obsługujesz możesz wybrać opcję tej samej temperatury dla całej powierzchni (np. w budynkach użyteczności publicznej) lub różnicować ją w zależności od potrzeb, ustawiając różny poziom ciepła dla poszczególnych pomieszczeń (np. salonu, sypialni i kuchni w domu).
  • Funkcja “Quick Setup” – pozwala na konfigurację systemu KAN-therm Smart bezpośrednio z aplikacji. Określ wszystkie ustawienia Twojego systemu grzewczego oraz kontroluj poszczególne etapy ich regulacji.
  • Dostęp do pełnej diagnostyki systemu – dzięki funkcji „sprawdź połączenie” na bieżąco czuwasz nad łącznością z systemem KAN-therm Smart. W przypadku jakichkolwiek problemów z komunikacją między urządzeniami lub wyczerpaniem się baterii w termostatach otrzymujesz komunikat, dzięki czemu możesz od razu zareagować. 
  • Szybki dostęp do gotowych scenariuszy – bez względu na to, czy jesteś na wakacjach, czy właśnie planujesz imprezę, gotowe scenariusze utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach zapewnią Ci komfort cieplny. Możesz tworzyć własne programy grzania i chłodzenia w zależności od tego, jak korzystasz z wnętrz i jakiej temperatury oczekujesz. Rozwiązanie to optymalizuje zużycie energii w budynku, docelowo obniżając jej koszty.