Czego się dowiesz

Spis treści:


Program partnerski AFRISO dla instalatorów – Drużyna A – wzbogacił się właśnie o nową, atrakcyjną funkcjonalność. Od tej pory możesz płacić nyplami za zakupy!


Karta płatnicza Drużyny A

Pierwszym krokiem do płatności nyplami za zakupy jest zamówienie karty płatniczej Drużyny A. To bardzo proste, bo zamawiasz ją z katalogu nagród programu. Po kilku dniach karta przychodzi na podany przez Ciebie adres. Od AFRISO otrzymasz również instrukcję aktywacji karty.

To jej będziesz używać do płatności nyplami, ale najpierw…

Wymień nyple na złotówki

Nyple, które zdobyłeś w Drużynie A możesz wymienić na złotówki: 1 nypel = 1 złotówka. Następnie w każdej chwili możesz doładować kartę nyplami, przy czym – to musi być zawsze wielokrotność 300 nypli, czyli możesz doładować kwotą 300 zł, 600 zł, 900 zł itp. Możesz z nią zrobić praktycznie wszystko – płacić zbliżeniowo, wypłacać gotówkę z bankomatów. Czyli wydawać nyple na co tylko chcesz – wybierając urządzenia AFRISO zyskujesz coraz więcej!

Drużyna A

Zapraszamy do wyjątkowego programu partnerskiego dla instalatorów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz: bogaty katalog nagród, konkursy, ciekawe szkolenia, wsparcie techniczne i grupę dla profesjonalistów na Facebooku. Dzięki zakupom produktów AFRISO oraz poszerzaniu swojej wiedzy zdobywasz nyple, które możesz wymienić na nagrody, albo, jak dziś się dowiedzieliśmy, na złotówki!