Czego się dowiesz

Spis treści:


Przedstawiamy kolejną porcję realizacji kominowych firmy Jeremias. Na przeprowadzenie jednej z nich wystarczył tylko jeden dzień!


Komin w jeden dzień?

20-sto metrowy komin postawiony w jeden dzień to rzecz, która mogła wydarzyć się chyba tylko w Jeremias. Firmę nie od dziś znamy z podejmowania się, a co ważniejsze – spełniania zindywidualizowanych zamówień specjalnych. Jeden z nich to zakończony projekt z udziałem systemu DW-FU, który zainstalowano w fabryce producenta precyzyjnych systemów uszczelniających w województwie łódzkim. Wystarczył dobrze zorganizowany zespół instalatorów, działających w myśl dewizy “Keep calm & montuj kominy Jeremias“! 🙂

System kominowy w kotłowni szczytowej

Kolejna realizacja Jeremias polegała na zamontowaniu kominów w kotłowni szczytowej, umieszczonej na najwyższej kondygnacji budynku. Ich rolą będzie dostarczanie powietrza oraz odprowadzanie spalin indywidualnie dla każdego z zamontowanych kotłów. Zdecydowano się na system izolowany DW-ECO o średnicy 200mm.

O firmie Jeremias

Grupa Jeremias jest wiodącym producentem systemów kominowych w sektorze mieszkaniowym, komercyjnym, a także przemysłowym. Charakteryzuje ich silny, międzynarodowy charakter – w ten sposób działają od ponad 40 lat, od początku działalności firmy. Celem przedsiębiorstwa jest ciągły rozwój, a także wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zapewniają bezpieczny i zrównoważony rozwój firmie Jeremias. Dobre i długotrwałe relacje z partnerami zarówno w kraju, jak i zagranicą, ukształtowane są profesjonalną i uczciwą współpracą.