Czego się dowiesz

Spis treści:


Słowo “premium” w przypadku marki Grundfos może skojarzyć nam się na dwa sposoby: po pierwsze, to urządzenia premium, czyli najwyższej jakości. Po drugie – Grundfos Premium to program lojalnościowy dla instalatorów!


Co oferuje Grundfos Premium?

Grundfos Premium to platforma, za pomocą której Grundfos może komunikować się z instalatorami, przekazywać wiedzę z rynku, edukować, udostępniać najnowsze informacje z branży. To także strefa, w której Grundfos chce poznawać samych instalatorów tak jak ich opinie i potrzeby, by razem, ramię w ramię, mogli gwarantować najwyższą jakość swojej pracy i produktów. Jak czytamy na stronie, “Grundfos Premium to jednak przede wszyskich przestrzeń, w której Grundfos chce podziękować, “uścisnąć dłoń” i nagrodzić instalatorów, którzy zaufali produktom marki Grundfos i dla których ciągły rozwój oraz profesjonalizm stanowią nieodłączne elementy codziennej pracy”.

Jak działa Grundfos Premium?

Każdy z uczestników, w zależności od zdobytych punktów, ma przyznany status. Wyjściowo otrzymujesz status “Blue”, co już wiąże się z premiami – np. Dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy programu, czy też Udział w comiesięcznych akcjach promocyjnych. Do zdobyciu określonej liczby punktów, otrzymujesz status “Silver”, dzięki któremu zwiększasz przelicznik punktowy rejestrowanych pomp, otrzymujesz dedykowanego opiekuna i wstęp na wybrane targi. Następny w kolejności jest status “Gold”, a dla wybranych, najbardziej zasłużonych dla marki instalatorów przewidziano status “Ambasador”. Ciekawe, czy w grupie Czas Na Hydraulika mamy Ambasadora Grundfos? 🙂

Kluczem do sukcesu w programie Grundfos Premium jest więc zaangażowanie. Warto wobec tego angażować się w tak zwane “Akcje miesiąca”. Na każdy miesiąc, marka przygotowała wyzwanie dla instalatorów, okraszone oczywiście atrakcyjnymi nagrodami. W tym tygodniu, w zależności od statusu, za rejestrację premiowanych produktów (np. pomp Comfort oraz Alpha 3), można zgarnąć kartę podarunkową na Orlen, hulajnogę elektryczną, GPS, a nawet laptopa!

Gdzie i jak mogę się zarejestrować?

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i szybki do wypełnienia. Znajdziesz go w przycisku poniżej. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, nr telefonu (który jest jednocześnie loginem) oraz NIP firmy. Następnie trzeba wybrać, czy jesteś właścicielem firmy czy jej pracownikiem. Po zapisaniu formularza, na wskazany numer telefonu zostanie wysłany SMS weryfikujący podany numer. I to tyle! Jeśli instalujesz pompy Grundfos, warto się zarejestrować. Nic nie tracisz, a możesz zyskać 🙂

Techniczna Kawa z Grundfos

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z ekspertem Grundfos w ramach cyklu “Techniczna Kawa”! ☕ Naszym gościem jest Zbigniew Waśkiewicz – prawdziwy ekspert w dziedzinie techniki pompowej. Zapytaliśmy o wiele tematów, np: Jak zmieniały się hydrofory na przestrzeni lat? Co cechuje nowoczesne hydrofory? A czym wyróżniają się pompy Grundfos z serii SCALA? Kiedy zastosować hydrofor SCALA 1, a kiedy SCALA 2? Zapraszamy na Techniczną Kawę!