Czego się dowiesz

Spis treści:


Kolejna realizacja kominów przemysłowych firmy Jeremias dobiegła końca na początku września. Teraz kominy FSA będą odpowiedzialne za odprowadzanie spalin z kotłów parowych w fabryce.


Etap pierwszy

Kominy FSA, wysokie na 20 metrów, wyposażono we wspólny pomost dostępowy w jednej z fabryk. Dodatkowo każdy z nich posiada 1-prętową drabinę od pomostu do szczytu każdego z kominów, która posłuży do przeprowadzenia okresowych kontroli kominiarskich. Pozostało tylko zamontować czopuchy oraz przeprowadzić montaż trzeciego FSA.

Etap drugi – wszystkie kominy FSA na miejscu

Podczas drugiego, ostatniego etapu prac zostały zamontowane czopuchy do dwóch kominów, a także przeprowadzono montaż kolejnego komina FSA o wysokości 20 metrów. Dokładniej jest to komin przemysłowy FSA o średnicy wkładu wewnętrznego 800 mm oraz średnicy zewnętrznego trzonu nośnego 1016 mm. Teraz komin odpowiada za odprowadzanie spalin z kotłów parowych o mocy 8 ton pary.

O firmie Jeremias

Grupa Jeremias jest wiodącym producentem systemów kominowych w sektorze mieszkaniowym, komercyjnym, a także przemysłowym. Charakteryzuje ich silny, międzynarodowy charakter – w ten sposób działają od ponad 40 lat, od początku działalności firmy. Celem przedsiębiorstwa jest ciągły rozwój, a także wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zapewniają bezpieczny i zrównoważony rozwój firmie Jeremias. Dobre i długotrwałe relacje z partnerami zarówno w kraju, jak i zagranicą, ukształtowane są profesjonalną i uczciwą współpracą.