Czego się dowiesz

Spis treści:


Listopad to miesiąc promocji – także w naszej branży. Prezentujemy dwie nowe listopadowe promocje prosto z firmy Spiroflex, dystrybutora rekuperacji VentClear!


Rekuperator + filtr = moduł ecoNET!

Listopadowe promocje VentClear nadeszły! Pierwsza z nich to proste równanie matematyczne o niecodziennym rozwiązaniu! 🙂 Kup dowolny rekuperator marki VentClear, a do niego filtr Protect Box. Gratis otrzymasz trzeci produkt do Twojej instalacji – moduł ecoNET, czyli urządzenie umożliwiające sterowanie pracą rekuperatora z poziomu smartfona. O szczegółach promocji dowiesz się od handlowców, pamiętaj jednak by się spieszyć. Promocja trwa tylko do końca miesiąca!

Promocje VentClear – zestaw podróżnika

Druga z listopadowych promocji jest równie ciekawa – zamów kompletny system rekuperacji i otrzymaj zestaw podróżnika za darmo! Co w nim znajdziesz? Torbę od 4f, termos i głośnik bezprzewodowy – świetny zestaw na przykład na trening. Więcej szczegółów zna Twój handlowiec, daj mu znać! Pamiętaj tylko o ograniczeniu czasowym 🙂

Filtr Protect Box

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszej promocji, warto wiedzieć co dokładnie kupisz. Wraz z Bartłomiejem Bauerem z firmy Spiroflex mieliśmy przyjemność przygotować materiał wideo, w którym poruszyliśmy tematykę oczyszczania powietrza przy instalacji rekuperacji. Gwarantuje to nowy produkt firmy Spiroflex – filtr Protect Box do rekuperatorów. Dowiedz się dlaczego oczyszczanie powietrza w rekuperacji jest tak bardzo istotne i jak je zapewnić!