Czego się dowiesz

Spis treści:


Nową funkcją na stronie Power of Green jest profesjonalny kalkulator pozwalający dobrać odpowiednie urządzenie grzewcze do każdej inwestycji!


Przychodzimy z pomocą!

Kalkulator do doboru pompy ciepła to najnowsza funkcja dostępna na stronie Power of Green! Firma ta jest dystrybutorem pomp ciepła szwedzkiej marki Energy Save, a także urządzeń włoskiej marki MAXA. To właśnie Szwedzi stworzyli program, dostępny w języku polskim, o którym dziś mówimy. Korzystanie z kalkulatora do doboru pompy ciepła pozwala zapewnić odpowiednie parametry urządzenia, dostosowane do potrzeb wszystkich domowników. Dzięki niemu możliwa jest także optymalizacja kosztów funkcjonowania systemu grzewczego. 

Jak działa kalkulator doboru pompy ciepła?

By dobrze z niego skorzystać, należy podać wszystkie niezbędne informacje, według swojej najlepszej wiedzy. To m.in. lokalizacja budynku (by określić strefę klimatyczną), jego metraż, liczbę mieszkańców, czy też rodzaj ogrzewania jaki jest w nim wykorzystywany. Praktycznie rzecz biorąc należy po prostu wykonywać czynności opisane krok po kroku w samym kalkulatorze. Po wypełnieniu wszystkich danych otrzymasz e-maila z danymi zapotrzebowania cieplnego, sCOP, a także zużyciem energii elektrycznej z rozbiciem na poszczególne miesiące. Co ważne, jeśli wyrazisz zgodę, Power of Green zostanie powiadomione jaką pompę ciepła potrzebujesz i skontaktuje się z Tobą, by pomóc Ci w inwestycji.

Oferta Power of Green dla firm instalacyjnych

Instaluj z Power of Green! Power of Green szuka firm instalacyjnych na terenie całej Polski, które chcą rozpocząć współpracę w dziedzinie pomp ciepła! To ciekawa oferta dla wszystkich instalatorów – niezależnie od poziomu doświadczenia z PC. Power of Green zapewnia bowiem cały pakiet pomocy – od doboru, ofertowania przez całą ścieżkę obsługi klienta, aż do montażu i serwisu. Zostań autoryzowanym instalatorem pomp ciepła włoskiej marki MAXA!