Czego się dowiesz

Spis treści:


Nowy materiał na kanale AFRISO! Przedstawiamy najnowszy z serii filmów instruktażowych – a co dziś na tapecie?


Sterowanie zaworem trójdrogowym

Tematem nowego odcinka na kanale AFRISO jest sterowanie zaworem trójdrogowym dzięki ARC 345 ProClick. To urządzenie, które zautomatyzuje i poprawi efektywność np. kotłowni z kotłem gazowym kondensacyjnym. W materiale zobaczysz jak korzystać z jego możliwości na żywym przykładzie – instalacji na dwa obiegi. Zapraszamy na film!

ARC 345 ProClick

ARC 345 ProClick to urządzenie, które łączy ze sobą działanie siłownika oraz regulatora. Taka dwufunkcyjność realnie oszczędza czas przy montażu, zwłaszcza, że dzięki systemowi ProClick możliwe jest zainstalowanie regulatora na 3- i 4-drogowych zaworach obrotowych bez użycia narzędzi! Ubywa nam też świetnej zabawy z plątaniną kabli, bo po prostym montażu urządzenie jest od razu gotowe do działania. To jedna z nowości w ofercie AFRISO, o których także pisaliśmy niedawno.

O AFRISO

AFRISO to wiodący producent branży hydraulicznej. Jak czytamy na stronie internetowej: “racją istnienia AFRISO jest zapewnienie ludziom i organizacjom wytworów współczesnych technologii sprzyjających zdrowemu i komfortowemu klimatowi w pomieszczeniach oraz wspierających oszczędne gospodarowanie zasobami naturalnym”. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko wyposażenie instalacji, ale także pomiary ciśnienia czy temperatury, regulatory i termostaty, ale także elektroniczne urządzenia pomiarowe i wiele innych!