Czego się dowiesz

Spis treści:


Początek stycznia to czas planowania nowego roku i podsumowania starego. Mamy przyjemność ogłosić, że Valvulas ARCO trafiła do grona Gazel Biznesu!


Zasłużona nagroda

Spółka Valvulas ARCO Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów najstarszego, najbardziej wiarygodnego oraz najpopularniejszego rankingu małych i średnich firm w Polsce: „Gazel Biznesu”. Wyniki 22. edycji rankingu najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP zostały ogłoszone 20 grudnia 2021 roku. Przedsięwzięcie organizowane jest nieprzerwanie od 2000 r. przez Puls Biznesu, we współpracy z Grupą COFACE, liderem w ubezpieczeniach należności. Obecność ARCO w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm. ARCO dynamicznie się rozwija, działalność firmy jest transparentna a dodatkowo wyniki osiągane w Polsce prezentują się bardzo wysoko na tle całego sektora MŚP.

Ranking “Gazele Biznesu”

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny.

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty, a także udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowano 4733 firmy z całej Polski, a wśród nich m.in. ARCO!

Valvulas ARCO

ARCO jest liderem w projektowaniu i produkcji systemów do regulacji oraz kontroli przepływu w instalacjach wodnych, gazowych, a także grzewczych. Tworzą rozwiązania, które zwiększają wydajność instalacji i ułatwiają pracę fachowcom dostarczając nam produkty najwyższej jakości. Zyskujemy także gwarancję niezawodnej pracy produktów nawet w najtrudniejszych warunkach.