Czego się dowiesz

Spis treści:


Zapraszamy na kolejną porcję realizacji od Power of Green, z użyciem pomp ciepła marek MAXA i Energy Save!


Kaskada pomp ciepła Energy Save

Realizacja z wykorzystaniem dwóch pomp ciepła szwedzkiej marki Energy Save. Obie pompy zaopatrują w ciepło system centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Łącznia moc grzewcza kaskady dla warunków (A7/W35) to ok. 31 kW. Cała realizacja, począwszy od doboru, przebiegła bardzo sprawnie dzięki temu, że klient skorzystał z kalkulatora doboru pomp ciepła na stronie www.powerofgreen.eu 🙂

AWC15 z dwoma zbiornikami

Kolejna instalacja to AWC15 z dwoma zbiornikami. Jednostka zewnętrzna marki Energy Save na życzenie klienta została podwieszona na ścianie budynku. Cała realizacja prezentuje się bardzo estetycznie, ale co najważniejsze, jest bardzo wydajna i pewna w działaniu!

Pompy ciepła także dla przemysłu!

Kaskada 6 pomp ciepła włoskiej marki MAXA o łącznej mocy grzewczej prawie 108 kW, przy warunkach (A7/W35). Kaskada zaopatruje w ciepło powierzchnię biurową oraz halę produkcyjną. Szczytowym źródłem ciepła został kocioł elektryczny 35kW oraz wcześniej zainstalowany kocioł na ekogroszek o mocy 250kW.

Handlowiec poszukiwany!

Dobrze czujesz się w temacie pomp ciepła i nie straszne Ci rozmawianie z klientem? Power of Green ma dla Ciebie ofertę! Podejmiesz wyzwanie?