Czego się dowiesz

Spis treści:


BDR Thermea Poland, dystrybutor urządzeń marki De Dietrich, uruchomiła aplikację mobilną programu lojalnościowego Klub Złotego Instalatora. Od teraz każdy członek KZI może w wygodny sposób mieć dostęp do swojego konta i odbierać premie!


Dla kogo nowa aplikacja?

Aplikacja “Klub Złotego Instalatora” jest kompletnym centrum do zarządzania swoją obecnością w KZI. Zapewnia wygodną obsługę konta, z każdego miejsca i w każdym czasie – wystarczy mieć przy sobie telefon z dostępem do internetu. Aplikacja jest dostępna na smartfony i na tablety – zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Można ją bezpłatnie pobrać w Google Play oraz w App Store

Jak działa aplikacja Klub Złotego Instalatora?

W mobilnej aplikacji KZI każdy uczestnik programu lojalnościowego ma dostęp do swojego konta KZI. Dzięki temu może wygodnie dokonać przeglądu zarejestrowanych w Systemie Kart Gwarancyjnych urządzeń do premii KZI. Aplikacja mobilna, podobnie jak wersja przeglądarkowa, daje ponadto możliwość zamiany przyznanych punktów KZI na premię pieniężną i odbierania jej na karcie przedpłaconej. Instalator może także zapoznać się z aktualnościami o programie lojalnościowym i ważnymi informacjami od firmy BDR Thermea Poland; przypomnieć sobie zasady programu, a także poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Klub Złotego Instalatora

Klub Złotego Instalatora to program lojalnościowy, który od blisko 20 lat zrzesza firmy instalacyjne, a także handlowe współpracujące z BDR Thermea Poland. Uczestnicy KZI za każde urządzenie zainstalowane lub uruchomione u Klienta, zarejestrowane w elektronicznym Systemie Kart Gwarancyjnym otrzymują premie pieniężne. Są one niezwłocznie przelewane na wydaną do konta kartę przedpłaconą Mastercard. Z kolei za promocję sprzedaży urządzeń BDR Thermea naliczane są punkty. Te z kolei mogą być następnie wymieniane na udział w atrakcyjnym wyjeździe szkoleniowym lub/i na premie pieniężne odbierane na karcie przedpłaconej. 

Techniczna Kawa z De Dietrich #2 – dobry dobór pompy ciepła

Dobry dobór pompy ciepła jest podstawą jej dobrego działania i bezproblemowego ogrzewania domu. Sam proces doboru nie jest taki prosty – z pomocą przychodzi nam Michał Rzewuski, szkoleniowiec De Dietrich! Zapraszamy na bardzo merytoryczną Techniczną Kawę.