Czego się dowiesz

Spis treści:


W dniach 25-27 kwietnia 2022 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie, na które wszyscy w branży czekali – Targi Instalacje! Na targach nie mogło zabraknąć również AFRISO – zapraszamy na stoisko 138, pawilon 5. Czeka na nas dużo atrakcji!


Bryka Hydraulika (podwójnie!)

Przede wszystkim premiera nowej Bryki Hydraulika. Bryka Hydraulika to samochód pokazowy, gdzie w jednym miejscu znajdziemy komplet urządzeń i rozwiązań do instalacji – tak, żebyśmy mogli dotknąć i przyjrzeć się wszystkim propozycjom. W nowej Bryce Hydraulika znajdziemy niezawodne rozwiązania i komponenty do zrobienia dobrej instalacji podłogówki: od rozdzielaczy, przez zestaw mieszający i sprzęgło hydrauliczne, po nowy bufor ciepła ABT 50.

Będzie też druga Bryka Hydraulika, gdzie poznamy kompleksowe rozwiązania do kotłowni – zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić nam pracę i montaż.

Oprócz tego, oczywiście, pyszna kawa do woli i liczna ekipa ekspertów technicznych, z którymi możemy porozmawiać i wspólnie rozwiązać problemy, jakie napotkaliśmy na instalacjach.

Strefa Youtube

Kanał AFRISOpl na YouTube to największe na świecie medium poradnikowe dla instalatorów. To ponad 140 filmów z mnóstwem porad ułatwiających pracę na instalacjach.

Na Targach pojawi się Tomek, prowadzący filmy. To świetna okazja żeby zbić z nim piątkę, poznać się i opowiedzieć, co chcielibyście widzieć w następnych odcinkach.

W tle będziemy mogli oglądać najlepsze materiały – warto zatrzymać się z kawką i obejrzeć solidną porcję wiedzy od AFRISO!

Drużyna A

Z pewnością kojarzycie ten program partnerski dla instalatorów. To miejsce, gdzie każdy instalator znajdzie coś dla siebie. Od wiedzy (w formie ciekawych szkoleń), przez zabawę (fajne konkursy), po wielki katalog nagród do zdobycia za zakup produktów AFRISO i branie udziału w szkoleniach oraz konkursach.

Na Targi AFRISO przygotowało też ekstra niespodziankę – pierwsze losowanie w Loterii Drużynówka! To zabawa dla uczestników programu Drużyna A, z okazji 25 urodzin polskiego AFRISO. Zasady Loterii są proste. Każdy zarejestrowany kod z produktów AFRISO bierze udział w losowaniach, w których do wygrania są odkurzacze TEFAL, zestawy narzędzi MILWAUKEE oraz nagroda główna: 10 000 złotych!

Na miejscu będziemy mogli zarejestrować się do programu, posłuchać o jego szczegółach, spotkać kolegów instalatorów którzy są już w Drużynie A.

Widzimy się już wkrótce!