Czego się dowiesz

Spis treści:


Firma QL Controls wprowadza na rynek nową markę! ENGO Controls to nowe produkty i świeże spojrzenie na ekologiczny system sterowania ogrzewaniem.


Nowa marka w branży

ENGO Controls to nowy gracz na rynku sterowania ogrzewaniem! Marka oferuje nowatorskie, a przy tym łatwe w obsłudze urządzenia, które nadążają za wciąż rosnącym tempem naszego życia. Technolodzy ENGO Controls z uwagą przyglądają się najnowszym trendom w automatyce urządzeń grzewczych/chłodzących. Wiedzą, czego chcą Klienci oraz jakie problemy napotykają w sezonie zimowym. I tworzą urządzenia, które je rozwiązują!

Nazwa ENGO Controls to nie przypadek!

ENGO to skrót przedstawiający najważniejsze wartości nowej marki.

 • E – energooszczędność. Sterowanie ogrzewaniem pozwala na oszczędzanie energii, bo zużywamy tylko tyle ciepła ile potrzebujemy. Dzięki temu dom jest nadal optymalnie i przyjemnie ogrzany – a rachunki niższe.
 • N – nowoczesność. Rozwiązania w ofercie marki są nowoczesne i wydajne, a także otwarte na dalszy rozwój we współpracy z technologiami przyszłości dzięki Tuya Smart.
 • G – gwarancja. Lubimy spokój i pewność, że pracujemy na urządzeniach najwyższej jakości. Takich, które są dokładnie przebadane, testowane, kontrolowane i wykonane z dbałością o szczegóły. Dzięki temu produkty ENGO objęto długą gwarancją, a doradcy techniczni są do naszej dyspozycji przed i po zakupie!
 • O – odpowiedzialność. Zwieńczeniem idei marki jest proekologiczność. Dzięki mniejszemu zużyciu energii emitowanych jest mniej zanieczyszczeń, a to odciąża środowisko, co w obecnych czasach jest bardzo istotne.

Współpraca z Tuya Smart

Aplikacja ENGO Smart oparta jest o system Tuya Smart, służący do sterowania urządzeniami w inteligentnym domu. Jej największą zaletą jest uniwersalność: obsługuje wiele produktów wielu marek. Tuya Smart pozwala sterować m.in.:

 • systemami grzewczymi
 • żarówkami, lampami, taśmami LED
 • przełącznikami światła i prądu
 • roletami okiennymi, bramami garażowymi
 • czujnikami alarmowymi, kamerami
 • urządzenia RTV i AGD
 • filtrami powietrza

Dzięki temu systemowi możesz stworzyć Smart Home bez stacjonarnej centrali – komunikacja między urządzeniami odbywa się w chmurze, dzięki systemowi Tuya.

Jakie produkty znajdują się w ofercie ENGO Controls?

Dystrybutorzy otrzymali już pierwsze produkty, więc można powiedzieć, że nowa marka jest już dostępna! Na ten moment dostępne są programowane, przewodowe i bezprzewodowe regulatory temperatury, internetowe regulatory działające przez Wi-Fi, siłownik termoelektryczny i oczywiście listwa do sterowania podłogówką. Z naszych źródeł wiemy jednak, że ENGO systematycznie będzie rozszerzać swoją gamę produktów, a plany rozwoju są bardzo ciekawe! 🙂

QL Controls zna się na rzeczy!

Dystrybutorem marki ENGO Controls jest firma QL Controls, którą już dobrze znamy! Dlatego mamy pewność, że ENGO Controls, pomimo że jest nowym graczem, to wywodzi się z wieloletniego doświadczenia w branży. I to doświadczenia na wielu frontach – w pracy nie tylko z nami, instalatorami, ale także z klientami indywidualnymi. Bez wątpienia warto obserwować nowość na rynku sterowania ogrzewaniem – markę ENGO Controls!