Czego się dowiesz

Spis treści:


Jomo, czyli sanitarka marka grupy WERIT, wprowadziła na rynek nowy przycisk do toalety. E-MOTION, bo tak nazywa się produkt, wprowadza nową jakość do łazienki!


Design produktu

Wyraźna forma i klasyczne kolory to cechy, które odnajdziemy w nowych przyciskach spłukujących marki JOMO. Do tego nowoczesna technologia, która wykorzystuje funkcję dotykową znaną nam z ekranów smartfonów i mamy gotowy przepis na innowacyjną łazienkę. Przy wyborze designu do nowoczesnych łazienek, bardzo ważna jest funkcjonalność oraz estetyka instalacji sanitarnych i ceramicznych, które wykorzystują najnowsze rozwiązania. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest łączenie technologii i wzornictwa, co pomaga zaprojektować i wyposażyć łazienkę marzeń. Takie rozwiązania zastosowała firma Werit, która stworzyła genialny w wykonaniu i użyteczności przycisk spłukujący do sanitariatów JOMO E-MOTION.​

Przycisk dostępny jest w 4 wariantach

W łazience pojawił się również trend wzornictwa w kolorze czarnym. Różne powierzchnie, od błyszczących po matowe, tworzą ekscytujące akcenty. Z tego względu, E-MOTION dostępny jest w kolorze czarnym – klasycznym i matowym. Szlachetna powierzchnia szklana w kolorze białym błyszczącym i matowym pozwala także łazienkowej klasyce ukazać się w nowym, lepszym świetle. Doskonale nada się do tego przycisk w kolorze zarówno białym klasycznym, jak i białym matowym.

Zobacz, jak E-MOTION prezentuje się w akcji:

grudzień 2021
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Dołącz do strefy zamkniętej portalu

Formularz rejestracji

  • Bez polskich znaków i spacji

  • Członek zamkniętej strefy CNH
 

Verification

Siła komunikacji

Czas Na Kontakt