Czego się dowiesz

Spis treści:


Trzeci kontrakt produktowy Spółdzielni obejmuje rury BLUE FLOOR PE-RT 16×2 z osłoną antydyfuzyjną do ogrzewania podłogowego KAN-therm 0.2176OP.


Warunki kontraktowe:

Rury sprzedaje się po 600m, minimalna liczba potrzebna to realizacji kontraktu to 30 sztuk, a minimalna liczba, na jaką można złożyć zamówienie to 5 sztuk.

Zastosowanie rury

Przeznaczenie produktu to ogrzewanie płaszczyznowe, stosuje się ją także w niskotemperaturowych instalacjach ogrzewania podłogowego w klasie 4: Trob/Tmax=60/70°C, Prob=6 bar.

Najważniejsze zalety produktu

Zwiększona elastyczność rury gwarantuje dużo łatwiejszy montaż pętli grzewczych ogrzewania podłogowego. Dzięki temu układanie instalacji jest szybsze i łatwiejsze, nawet przy niskich temperaturach. Rura PE-RT Blue Floor charakteryzuje się dużą elastycznością, która zabezpiecza instalację przed powstaniem przewężenia lub całkowitego zaślepienia. Zjawisko pamięci kształtu, występujące w rurach jednorodnych, dodatkowo gwarantuje bezpieczeństwo montażu i eksploatacji instalacji. Nowe produkty spełniają surowe wymogi stawiane materiałom używanym do montażu w instalacjach ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego.

Konstrukcja

Rdzeń rury wykonany jest z tworzywa sztucznego – polietylenu PE-RT, który pokryty jest warstwą wiążącą. Najbardziej zewnętrzna warstwa to bariera antydyfuzyjna EVOH.