Produkty kontraktowe #4 – odpowietrznik, separator zanieczyszczeń, naczynie wzbiorcze, KOMBIMIX i sprzęgło hydrauliczne

Czego się dowiesz

Spis treści:


Ten tydzień w Spółdzielni przyniósł łącznie aż 5 nowych produktów!


KOMBIMIX UK/MK z pompą Wilo Yonos

Kombimix to system składający się z rozdzielacza i kompaktowych grup pompowych. Grupy pompowe wyposażone w pompy (dł. 130 mm) o wysokiej efektywności energetycznej. Występuje w wariancie z mieszaczem i siłownikiem (MK) lub bez mieszacza (UK). Posiada możliwość podłączenia czujników temperatury, zawór zwrotny na przewodzie zasilającym, termometry w uchwycie na zasilaniu i powrocie.

Minimalna liczba urządzeń, jaką można zakontraktować to 2.

Odpowietrznik automatyczny prosty FlexVent 1/2″

Jednym z nowych produktów Spółdzielni są odpowietrzniki pływakowe Flexvent są mosiężne, a ich kompaktowa, sprawdzona konstrukcja zapewnia wysoką wydajność i gwarantuje niezakłóconą pracę systemów ogrzewania i klimatyzacji. Dzięki małym rozmiarom odpowietrznika Flexvent łatwo zamontować go w miejscach gromadzenia się powietrza w instalacji. Odpowietrznik ten swoje zastosowanie znajduje we wszystkich rodzajach instalacji, a z powodzeniem pracuje także w instalacjach glikolowych (C<50%).

Minimalna liczba odpowietrzników, jaką można zakontraktować to 20.

Separator zanieczyszczeń Flamco Clean Smart 3/4″

Separatory powietrza Flamco Clean Smart to produkty przemyślane w każdym aspekcie. Tak jak w przypadku pozostałych innowacji Flamco, ich nowa, przełomowa konstrukcja również zapewnia optymalne osiągi. Separatory zanieczyszczeń Smart usuwają nawet najmniejsze drobiny zanieczyszczeń z wody w instalacji. Są one niemal bezobsługowe, a ich opór przepływu jest pomijalnie niski. Produkt swoje zastosowanie znajduje we wszystkich rodzajach instalacji, a z powodzeniem pracuje także w instalacjach glikolowych (C<50%).

Minimalna liczba separatorów zanieczyszczeń, jaką można zakontraktować to 2.

Naczynie wzbiorcze AIRFIX E

Airfix E to naczynie przepływowe, które działa poprzez przekierowanie części przepływu cieczy łączącej do naczynia, co uniemożliwia zastój. Swoje zastosowanie znajduje w instalacjach wody użytkowej i instalacjach hydroforowych. Wnętrze naczynia Airfix E zostało pokryte specjalną powłoką, która zapobiega utlenianiu. Membrana została wykonana tak, aby nie wpływać na zmianę zapachu, koloru i smaku wody.

Minimalna liczba naczyń wzbiorczych, jaką można zakontraktować to 2.

Sprzęgło hydrauliczne FlexBalance Basic EcoPlus 1″

Stosuje się go w instalacji centralnego ogrzewania, pokryty płaszczem z materiału skóropodobnego. Sprzęgło posiada wbudowaną tulejkę na czujnik temperatury. Moc grzewcza maksymalna to 40kW. Przyłącza: 1″ gwint wewnętrzny. Produkt jest izolowany pianką poliuretanową. W komplecie odpowietrznik automatyczny i zawór spustowy.

Minimalna liczba sprzęgieł, jaką można zakontraktować to 2.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Spółdzielni?