Czego się dowiesz

Spis treści:


Spółdzielnia ma za sobą już ponad miesiąc działalności. Pierwsze kontrakty już się zakończyły, wprowadzono nowe funkcje… Co w takim razie słychać w Spółdzielni?


Market – produktowy outlet, czyli jak odmrozić pieniądze w majówkę?

Spółdzielnia wprowadziła nową funkcję – Market, który powstał, by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!

Premiera Marketu i dużo majówkowego czasu wolnego to idealna okazja, żeby odmrozić pieniądze zatrzymane w nieużywanych produktach urządzenia. My już wstawiliśmy naszą ofertę, a Ty? 🙂

Facebook – Spółdzielnia dla instalatorów

Warto zauważyć, że Spółdzielnia ma swoją stronę na Facebooku: Spółdzielnia dla instalatorów! Pojawiają się tam filmiki pokazujące nowe produkty które można zakontraktować, a także nowe wiadomości z życia Spółdzielni, ciekawostki i filmy instruktażowe. Facebook umożliwia także szybką komunikację ze Spółdzielnią, kiedy tylko będziesz potrzebować pomocy, albo będziesz mieć pytanie. Wpadnijcie na stronę Spółdzielni i zostawcie lajka 🙂

HAP Pro a Spółdzielnia

Spółdzielnia powstała jako wspólny projekt HAP Armatura i Czas Na Hydraulika. Z tego względu, każdy kto będzie częścią kontraktu zrealizowanego w Spółdzielni, jest także zarejestrowany w programie lojalnościowym HAP Pro! Dzięki niemu, dokonując zakupów w Oddziałach HAP Armatura i opłacając faktury, program nalicza odpowiednią ilość punktów, którą można wymienić na nagrody. Po zalogowaniu do panelu wystarczy wybrać produkt z katalogu, umieścić go w koszyku i zapłacić zebranymi punktami. Spektrum nagród jest bardzo szerokie. Od kurtek i elektronarzędzi, przez agregaty aż do sponsorowanych szkoleń, wycieczek (np. do Tajlandii), czy pojazdów, chociażby Dacia Duster! Każdy instalator znajdzie coś dla siebie – nie tylko do pracy, ale także na zasłużony wypoczynek.

Aktualne kontrakty produktowe

W tym tygodniu w Spółdzielni możemy zakontraktować dwie wersje rur Blue Floor do ogrzewania podłogowego KAN-Therm, pompy ciepła z serii De Dietrich Alezio w wielu wariantach, a także łącznie 5 produktów Flamco, takich jak Kombimix UK/MK z pompą Wilo Yonos, separatory zanieczyszczeń, sprzęgło hydrauliczne, odpowietrznik, oraz naczynie wzbiorcze!