Czego się dowiesz

Spis treści:


W tym tygodniu Spółdzielnia zaprasza do skorzystania z wielu wariantów zasobników i wymienników firmy Kospel! A w przyszłym tygodniu…


Produkty kontraktowe w Spółdzielni w tym tygodniu

W Spółdzielni w tym tygodniu pojawiły się kontrakty obejmujące wiele produktów firmy Kospel. Każdy znajdzie coś dla siebie – zbiorniki buforowe, akumulacji ciepła, wymienniki C.W.U. i wiele innych! Oczywiście większość z nich jest dostępna w różnych wariantach. W skrócie – do wyboru do koloru!

Market wciąż się rozwija

Market to produktowy outlet dla instalatorów, który umożliwia szybki, prosty i bezpieczny handel wewnątrz społeczności instalatorskiej. Wciąż pojawiają się na nim nowe oferty sprzedaży, np. czujniki temperatury od firmy Vaillant, głowica termostatyczna COMAP, a także nasza cegiełka w Markecie – Viessmann AM1. Dlaczego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z Marketu? Po pierwsze, by odmrozić pieniądze zamrożone w tym produkcie, a po drugie by nieco opróżnić nasz magazyn! 🙂 Fajne jest także to, że na Markecie tworzą się nie tylko oferty sprzedaży, ale także kupna – kiedy tylko potrzebujesz konkretnego produktu, narzędzia lub materiału!

A co za tydzień w Spółdzielni?

Spółdzielnia to projekt dynamiczny, który wciąż stara się jak najbardziej dostosowywać do potrzeb i oczekiwań naszej społeczności. Dlatego w przyszłym tygodniu ogłosimy już konkretne zmiany w kwestiach kontraktowania, a także pokażemy nieco jak wygląda Spółdzielnia od kuchni, wraz z naszym specjalnym gościem! 🙂 Ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Na razie zapraszamy do zapoznania się z nowymi i wciąż aktualnymi kontraktami Spółdzielni!