Czego się dowiesz

Spis treści:


W zeszłym tygodniu zapowiadaliśmy zmiany w Spółdzielni i w Markecie. Dziś możemy już powiedzieć czego te zmiany dotyczą!


Czego dotyczą zmiany w Markecie?

Zmiany w Markecie już weszły w życie! Umożliwiają one sprawdzanie ofert, które są w Markecie, bez konieczności logowania. Dzięki temu oferty są bardziej promowane i dostępne dla instalatorów. Bez logowania możesz teraz obejrzeć zdjęcia i opis produktu, a nawet wyświetlić numer telefonu lub adres mailowy, by omówić transakcję już bezpośrednio ze sprzedającym. Market jest teraz otwarty dla wszystkich!

A jak zmienia się Spółdzielnia?

Zazwyczaj kiedy opisywaliśmy kontrakty Spółdzielni, podawaliśmy kilka istotnych dla nich parametrów. Był to rabat, minimum na jakie można składać zamówienie czy minimum potrzebne do realizacji kontraktu. Wraz ze zmianami, które wchodzą w życie po 17.05, podawać będziemy tylko rabat! Format kontraktowania zmienił się więc diametralnie: nie trzeba już czekać na wypełnienie minimum kontraktowego, a wszystko można zamawiać nawet po 1 sztuce, z 30-dniowym okresem płatności. Dotychczas była to deklaracja, dająca możliwość odroczenia płatności o 60 dni w przypadku realizacji kontraktu. Zmiany te mają na celu zwiększenie dostępności produktów i ułatwienie jego zakupu w dobrej cenie. Tak działa Spółdzielnia dla Instalatorów!

Zapraszamy na live’a!

Obiecaliśmy, że zmiany wprowadzane w Markecie i Spółdzielni omówimy ze specjalnym gościem. I tak będzie! Zapraszamy na nagranie live, które odbędzie się na Facebooku Czas Na Hydraulika. Rozmowa z Piotrem Kuszewskim – inicjatorem Spółdzielni, będzie dotyczyć właśnie wprowadzonych zmian i przyszłości zarówno Spółdzielni, jak i Marketu. Live wystartuje we wtorek, 18.05 o godzinie 10:00! 🙂

Co zrobić, żeby nie przegapić live?