Czego się dowiesz

Spis treści:


Ostatnim razem pisaliśmy o zmianach nadchodzących w Spółdzielni i w Markecie. Dziś, zmiany są już wprowadzone w życie, dlatego można kontraktować na nowych warunkach!


Zapraszamy na live!

Obiecaliśmy, że zmiany wprowadzane w Markecie i Spółdzielni omówimy ze specjalnym gościem. I tak będzie! Zapraszamy na nagranie live, które odbędzie się na Facebooku Czas Na Hydraulika. Rozmowa z Piotrem Kuszewskim – inicjatorem Spółdzielni, będzie dotyczyć właśnie wprowadzonych zmian i przyszłości zarówno Spółdzielni, jak i Marketu. Live wystartuje we wtorek, 18.05 o godzinie 10:00! 🙂

Na czym polegają zmiany w Spółdzielni?

Zmiany w Spółdzielni dotyczą przede wszystkim samego kontraktowania. Zmieniło się ono diametralnie: nie trzeba już czekać na wypełnienie minimum kontraktowego, a każdy produkt można zamawiać nawet po 1 sztuce, z 30-dniowym okresem płatności. Dotychczas była to deklaracja, dająca możliwość odroczenia płatności o 60 dni w przypadku realizacji kontraktu. Zmiany te mają na celu zwiększenie dostępności produktów i ułatwienie jego zakupu w dobrej cenie. 

Nowe kontrakty

W tym tygodniu Spółdzielnia oferuje dwa nowe kontrakty na rury firmy Uponor! Będą to produkty UPONOR UNI PIPE PLUS, dostępne w dwóch wariantach: 25×2,5 50m, a także 20×2,25 100m. Jest to wielowarstwowa rura tworzywowa odporna na dyfuzję tlenu, która doskonale nadaje się do wody pitnej. Druga oferta to UPONOR UNI PIPE PLUS RED. Rura ta gwarantuje łatwą i szybką instalację oraz jest w 100% kompatybilna z systemami złączek zaciskowych i rur wielowarstwowych Uponor. Dostępna jest w wariancie 16×2 200m. Dodatkowo odświeżono kontrakt na dobrze nam znane urządzenia firmy KOSPEL, EKCO MN.3 i EKCO.LN3. To elektryczne kotły centralnego ogrzewania, przystosowane do współpracy z instalacją fotowoltaiczną, a także wykorzystywane w akumulacyjnych systemach grzewczych. Kocioł z łatwością można zaadaptować do warunków domowych bez konieczności budowy specjalnej kotłowni, w tym dostosowywania pomieszczenia do restrykcyjnych wymogów dotyczących wentylacji, co jest konieczne przy innych kotłach.

A co z Marketem?

Zmiany w Markecie umożliwiają sprawdzanie jego ofert bez konieczności logowania. Dzięki temu ogłoszenia są bardziej promowane i dostępne dla instalatorów. Bez logowania możesz teraz obejrzeć zdjęcia i opis produktu, a nawet wyświetlić numer telefonu lub adres mailowy, by omówić transakcję już bezpośrednio ze sprzedającym. Market jest teraz otwarty dla wszystkich!