Czego się dowiesz

Spis treści:


Kolejny tydzień Spółdzielni to kolejny kontrakt produktowy! Tym razem to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku: wielowarstwowa rura Tweetop!


Rura Tweetop

Wielowarstwowa rura Tweetop, łączona poprzez zaprasowanie, to podstawa Systemu Tweetop. Należy on do grupy najnowocześniejszych rozwiązań instalacyjnych na rynku, o czym decydują dwa czynniki – budowa rury, a także technika łączenia. Rury Systemu Tweetop mają budowę wielowarstwową. Ich rdzeniem jest rura aluminiowa o grubości 0,2mm zgrzana wzdłużnie, ultradźwiękowo “na zakładkę”, dzięki czemu wytrzymuje ciśnienie 10 bar. Po dołożeniu na zewnątrz i od wewnątrz rury aluminiowej, warstw tworzywa (PERT), mocowanych do aluminium specjalnym spoiwem, uzyskujemy rurę mogącą pracować pod jednoczesnym wpływem ciśnienia i temperatury na poziomie: 10 bar i 95°C.

Ciągłe okazje

W Spółdzielni ciągle można spotkać nowe oferty, które są nie tylko przyjemne dla portfela, ale także przydatne w zbieraniu punktów w programie lojalnościowym HAP Pro. Każdy zakup w Spółdzielni przybliża nas do nowego samochodu albo odpoczynku w Tajlandii! 🙂 Warto przypomnieć, że wciąż na zakontraktowanie czeka wiele wariantów pomp ciepła LG Therma, rury Uponor oraz kotły gazowe kondensacyjne Immergas Victrix, z Zeusem na czele! A dla fanów urządzeń grzewczych De Dietrich – kocioł kondensacyjny Evodens oraz pompy ciepła z serii Alezio!

Zmiany w Spółdzielni i w Markecie

Warto przypomnieć, że kontraktowanie w Spółdzielni zmieniło się. Każdy produkt dostępny w Spółdzielni można zamówić już od 1 sztuki, z 30 dniowym terminem płatności. Dotychczas była to tylko deklaracja, a realizacja kontraktu z 60 dniowym terminem płatności zależna była od spełnienia minimum kontraktowego. Przez te zmiany, produkty Spółdzielni są bardziej dostępne, a ich dostawa szybsza!

Market to przestrzeń dla rynku wtórnego, która powstała po to, by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!