Czego się dowiesz

Spis treści:


Spółdzielnia stawia w tym tygodniu na ekologiczne, nowoczesne urządzenia grzewcze! Na zakontraktowanie czeka wiele wariantów pomp ciepła LG Therma V!


LG Therma V

Pompa ciepła LG THERMA V została zaprojektowana przy zastosowaniu zaawansowanych technologii w celu dostarczenia klientowi racjonalnych korzyści, takich jak energooszczędność, wygoda, czy prostota sterowania i obsługi. Technologia inwerterowa i optymalizacja podzespołów takich jak pompa wodna, wymiennik ciepła i silnik wentylatora, zapewnia doskonałą efektywność energetyczną. Ponadto, technologia kontroli ciśnienia czynnika zapewnia stabilną wydajność grzewczą w niskiej temperaturze i sprawia, że bez trudu osiągane są docelowe parametry pracy. Kompaktowa konstrukcja, powłoka antykorozyjna wymiennika oraz funkcje zorientowane na użytkownika potwierdzają wysoką jakość i niezawodność, a także zadowolenie użytkowników korzystających z pełnej linii produktów LG o wydajności grzewczej od 5kW do 16kW.

Warianty produktów

Na zakontraktowanie czekają między innymi pompy LG Therma V typu Split i Monoblok z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Dostępna jest także PC typu Split Wysokotemperaturowy R410a/R134a. Na bardziej wymagających użytkowników czeka także Monoblok Silent, a także dwa warianty pomp ciepła typu Split ze zintegrowanym zasobnikiem CWU.

Nowe zasady kontraktowania

Warto przypomnieć, że kontraktowanie w Spółdzielni zmieniło się. Każdy produkt dostępny w Spółdzielni można zamówić już od 1 sztuki, z 30 dniowym terminem płatności. Dotychczas była to tylko deklaracja, a realizacja kontraktu z 60 dniowym terminem płatności zależna była od spełnienia minimum kontraktowego. Przez te zmiany, produkty Spółdzielni są bardziej dostępne, a ich dostawa szybsza!

Poznaj Market!

Market to przestrzeń dla rynku wtórnego, która powstała po to, by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!

Lipiec 2021
ponwtśrczwptsobnie
28
Bryka Hydraulika
Stacjonarnie
AFRISO
Lipiec i sierpień
Sprawdź w linku! :)
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Dołącz do strefy zamkniętej portalu

Formularz rejestracji

  • Bez polskich znaków i spacji

  • Członek zamkniętej strefy CNH
 

Verification

Siła komunikacji

Czas Na Kontakt