Czego się dowiesz

Spis treści:


Tradycyjna formuła Spółdzielni wciąż działa – od dziś nowy kontrakt! W tym tygodniu to kocioł kondensacyjny De Dietrich Evodens AMC 35.


De Dietrich Evodens AMC 35

De Dietrich Evodens AMC 35 to kocioł kondensacyjny naścienny, wyposażony do pracy z gazami ziemnymi. Charakteryzuje się niską emisją zanieczyszczeń, a także roczną sprawnością eksploatacyjną sięgającą 109%. Wyposażony jest w nowy wymiennik, wykonany ze stopu aluminiowo-krzemowego. Kocioł ten może być z łatwością modulowany w zakresie od 22 do 100% mocy. W zestawie m.in. rama montażowa z zamontowanym fabrycznie zespołem zaworów wodnych i gazowych, pompa modulująca, zawór bezpieczeństwa 3 bar, zawór przełączający c.o./c.w.u. a także odpowietrznik automatyczny.

Ciągłe okazje

Na zakontraktowanie w Spółdzielni czekają także inne urządzenia grzewcze! To na przykład polskie elektryczne kotły centralnego ogrzewania Kospel EKCO.MN3 i EKCO.LN3, o mocy od 4, aż do 24kW. Dostępne są także kondensacyjne kotły gazowe Immergas z serii Victrix, z Zeusem na czele. Dostępnych jest łącznie 7 wariantów, w tym także kotły w zestawie z zasobnikiem CWU oraz sondą.

Spółdzielnia – miejsce obsługi Twojej inwestycji

Każdemu z nas, raz na jakiś czas trafia się większe zlecenie. Szukamy wtedy jak najlepszych warunków, chcemy zoptymalizować każdy element realizacji. Ale czym tak de facto jest inwestycja? Czym różni się ona od zwykłego zlecenia? Według nas jest to każde przedsięwzięcie, w którym istnieje możliwość optymalizacji ceny zakupu oraz procesu obsługi. A w tym czujemy się mocni! 🙂 Dlatego Spółdzielnia dla Instalatorów, oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerza swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji oraz możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych.