Czego się dowiesz

Spis treści:


Spółdzielnia stawia w tym tygodniu na ekologiczne, nowoczesne urządzenia grzewcze! Na zakontraktowanie czeka wiele wariantów pomp ciepła LG Therma V!


LG Therma V

Pompa ciepła LG THERMA V została zaprojektowana przy zastosowaniu zaawansowanych technologii w celu dostarczenia klientowi racjonalnych korzyści, takich jak energooszczędność, wygoda, czy prostota sterowania i obsługi. Technologia inwerterowa i optymalizacja podzespołów takich jak pompa wodna, wymiennik ciepła i silnik wentylatora, zapewnia doskonałą efektywność energetyczną. Ponadto, technologia kontroli ciśnienia czynnika zapewnia stabilną wydajność grzewczą w niskiej temperaturze i sprawia, że bez trudu osiągane są docelowe parametry pracy. Kompaktowa konstrukcja, powłoka antykorozyjna wymiennika oraz funkcje zorientowane na użytkownika potwierdzają wysoką jakość i niezawodność, a także zadowolenie użytkowników korzystających z pełnej linii produktów LG o wydajności grzewczej od 5kW do 16kW.

Warianty produktów

Na zakontraktowanie czekają między innymi pompy LG Therma V typu Split i Monoblok z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Dostępna jest także PC typu Split Wysokotemperaturowy R410a/R134a. Na bardziej wymagających użytkowników czeka także Monoblok Silent, a także dwa warianty pomp ciepła typu Split ze zintegrowanym zasobnikiem CWU.

Spółdzielnia dla Instalatorów – miejsce obsługi Twoich inwestycji

Każdemu z nas, raz na jakiś czas trafia się większe zlecenie. Szukamy wtedy jak najlepszych warunków, chcemy zoptymalizować każdy element realizacji. Ale czym tak de facto jest inwestycja? Czym różni się ona od zwykłego zlecenia? Według nas jest to każde przedsięwzięcie, w którym istnieje możliwość optymalizacji ceny zakupu oraz procesu obsługi. A w tym czujemy się mocni!  Dlatego Spółdzielnia dla Instalatorów, oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerza swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji oraz możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych.