Czego się dowiesz

Spis treści:


Kolejny tydzień Spółdzielni to nowe kontrakty. Tym razem specjalna oferta dla instalatorów to wiele modeli i wariantów kotłów gazowych Immergas Victrix!


Jakie modele są dostępne w Spółdzielni?

Kotły z serii Immergas Victrix, jakie dostępne są w Spółdzielni to modele o mocy 24 i 28kW. Model 24kW dostępny jest także w zestawie z zasobnikami 100 i 125l oraz sondami. Kolejny dostępny model to Victrix Tera, dostępne w wariantach 24 PLUS i 28kW. Trzeci dostępny model to kocioł Immergas Victrix Zeus o mocy 25kW. Łącznie, Spółdzielnia oferuje aż 7 różnych wariantów tych wysokiej jakości gazowych kotłów kondensacyjnych. Charakteryzuje je możliwość modulacji mocy w szerokim zakresie, co czyni je kompaktowymi produktami o dużym potencjale, które doskonale nadają się nawet do małych mieszkań o dużym zapotrzebowaniu na CWU.

Nie tylko Immergas Victrix

Spółdzielnia oferuje także inne urządzenia grzewcze – polskie elektryczne kotły centralnego ogrzewania EKCO.MN3 oraz EKCO.LN3 firmy Kospel! A jeśli potrzeba rury do podłogówki, na zakontraktowanie czekają także Uponor Uni Pipe PLUS – rura biała i typu RED. Oferta na nie trwa jeszcze tylko 5 dni, więc warto się spieszyć! A może do obsługi inwestycji potrzebujesz innego produktu? Daj nam znać – w Spółdzielni nadchodzą zmiany!

Spółdzielnia – miejsce obsługi Twoich inwestycji

Każdemu z nas, raz na jakiś czas trafia się większe zlecenie. Szukamy wtedy jak najlepszych warunków, chcemy zoptymalizować każdy element realizacji. Ale czym tak de facto jest inwestycja? Czym różni się ona od zwykłego zlecenia? Według nas jest to każde przedsięwzięcie, w którym istnieje możliwość optymalizacji ceny zakupu oraz procesu obsługi. A w tym czujemy się mocni! 🙂 Dlatego Spółdzielnia dla Instalatorów, oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerza swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji oraz możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych.