Czego się dowiesz

Spis treści:


Kotły Buderus z serii LOGAMAX Plus to produkty, które oferuje Spółdzielnia w tym tygodniu! Na zakontraktowanie czeka wiele wariantów tych urządzeń, każdy znajdzie coś dla siebie!Kondensacyjne kotły gazowe Buderus

Kotły Buderus w wielu wariantach, także kolorystycznych, dostępne są już w Spółdzielni. Urządzenia z serii Logamax Plus należą obecnie do najkorzystniejszych – zarówno cenowo, jak i wydajnościowo, rozwiązań. Zachwycają eleganckim wyglądem oraz wysokimi parametrami technicznymi. Dodatkowo wyróżniają się bardzo cichą pracą. Każdy oferowany kocioł gazowy zapewnia także ciepłą wodę użytkową, pracując jako samodzielne źródło ciepła bądź współpracując już z istniejącą instalacją. Ponadto, urządzenia są gotowe na dodatkową rozbudowę lub modernizację, dzięki czemu można poszerzać ich funkcjonalność oraz zakres działania.

Ciągłe okazje

W Spółdzielni ciągle można spotkać nowe oferty, które są nie tylko przyjemne dla portfela, ale także przydatne w zbieraniu punktów w programie lojalnościowym HAP Pro. Każdy zakup w Spółdzielni przybliża nas do nowego samochodu albo odpoczynku w Tajlandii!  Warto przypomnieć, że wciąż na zakontraktowanie czeka wiele wariantów pomp ciepła LG Therma, rury Uponor i Tweetop oraz kotły gazowe kondensacyjne Immergas Victrix, z Zeusem na czele! A dla fanów urządzeń grzewczych De Dietrich – kocioł kondensacyjny Evodens oraz pompy ciepła z serii Alezio!

Zmiany w Spółdzielni i w Markecie

Warto przypomnieć, że kontraktowanie w Spółdzielni zmieniło się. Każdy produkt dostępny w Spółdzielni można zamówić już od 1 sztuki, z 30 dniowym terminem płatności. Dotychczas była to tylko deklaracja, a realizacja kontraktu z 60 dniowym terminem płatności zależna była od spełnienia minimum kontraktowego. Przez te zmiany, produkty Spółdzielni są bardziej dostępne, a ich dostawa szybsza!

Market to przestrzeń dla rynku wtórnego, która powstała po to, by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!