Czego się dowiesz

Spis treści:


W ostatnim czasie Spółdzielnia to idealne miejsce, by skorzystać z okazji i kupić urządzenia grzewcze Buderus. Wiele wariantów, opcji, a nawet kolorystyki wśród kotłów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie!


Kotły Buderus ze sterownikiem w ofercie Spółdzielni

Urządzenia Buderus wraz ze sterownikiem to kolejne produkty, jakie można zakontraktować w Spółdzielni. Rozszerzamy tym samym pulę kotłów kondensacyjnych, o warianty ze sterownikiem RC310 i modułem web KM200V2 i nie tylko! Potrzebujesz kotła najlepiej od razu ze zintegrowanym zasobnikiem? Proszę bardzo! A może ważna dla Ciebie lub klienta jest estetyka kotłowni, do której najlepiej pasuje urządzenie w kolorze czarnym? Sprawdź nowe kontrakty produktowe Spółdzielni! 🙂

Ciągłe okazje

W Spółdzielni ciągle można spotkać nowe oferty, które są nie tylko przyjemne dla portfela, ale także przydatne w zbieraniu punktów w programie lojalnościowym HAP Pro. Każdy zakup w Spółdzielni przybliża nas do nowego samochodu albo odpoczynku w Tajlandii!  Warto przypomnieć, że wciąż na zakontraktowanie czeka wiele wariantów pomp ciepła LG Therma, rura Tweetop oraz elektryczne kotły centralnego ogrzewania firmy Kospel! A dla fanów urządzeń grzewczych De Dietrich – pompy ciepła z serii Alezio!

Nie tylko kotły Buderus ze sterownikiem

Obecnie w Spółdzielni można zakontraktować nie tylko urządzenia grzewcze i rury, ale także pozostałe elementy wyposażenia kotłowni. Na zakontraktowanie czekają produkty Kospel, takie jak wymienniki i zasobniki C.W.U., a także zbiorniki akumulacji ciepła, zbiorniki buforowe i zbiorniki stojące do pomp ciepła. Oczywiście urządzenia te występują w wielu wariantach, dlatego warto skorzystać z okazji!

Zmiany w Spółdzielni i w Markecie

Warto przypomnieć, że kontraktowanie w Spółdzielni zmieniło się. Każdy produkt dostępny w Spółdzielni można zamówić już od 1 sztuki, z 30 dniowym terminem płatności. Dotychczas była to tylko deklaracja, a realizacja kontraktu z 60 dniowym terminem płatności zależna była od spełnienia minimum kontraktowego. Przez te zmiany, produkty Spółdzielni są bardziej dostępne, a ich dostawa szybsza!

Market to przestrzeń dla rynku wtórnego, która powstała po to, by umożliwić łatwy, szybki i pewny handel wewnątrz społeczności naszej branży. Czasami zdarza się, że przez przypadek kupiliśmy złe narzędzie, albo za dużo materiału… I co z tym fantem zrobić? Właśnie Market jest miejscem, gdzie możesz pozbyć się zalegających produktów, pomagając jednocześnie kolegom po fachu. To sytuacja win-win, w której każdy wygrywa. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego produktu lub materiału, możesz stworzyć ogłoszenie, którym dasz znać czego potrzebujesz!