Czego się dowiesz

Spis treści:


Prysznic bez brodzika jest elegancki i nowoczesny. Wysoka estetyka jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, dlaczego warto wybrać odpływ liniowy marki JOMO


Czy warto zainwestować w prysznic bez brodzika?

Prysznic bez brodzika jest opłacalny z wielu względów, a możliwy jest na przykład dzięki odpływom liniowym. Przez to, że odpływ liniowy zajmuje niewiele miejsca, sprawdzi się nawet w niewielkiej łazience. Jednocześnie patrząc na minimalizm formy, jest to idealna propozycja do wnętrza, gdzie liczy się nowoczesny i stylowy design. Poza tym rozwiązania z tej kategorii gwarantują komfort użytkowania, bezpieczeństwo i łatwość utrzymania w czystości. Odpływy liniowe całkowicie eliminują gromadzenie się zanieczyszczeń w zakamarkach. Kratkę można łatwo zdjąć, a syfon i rynienkę szybko umyć. Podsumowując, warto w to zainwestować!

Odpływy liniowe marki JOMO

Z racji tego, że odpływy liniowe stają się coraz popularniejsze, rośnie liczba producentów, którzy decydują się na wypuszczenie na rynek własnych urządzeń. Ponieważ remont łazienki jest kosztowny, czasochłonny i uciążliwy, producenci powinni koncentrować się tylko na tych rozwiązaniach, które spełniają najwyższe wymagania i przez lata będą służyć niezawodnie. Takie też są produkty marki JOMO, wchodzącej w skład grupy Werit. To niemiecki producent, który od wielu lat cieszy się pozytywnymi rekomendacjami. Bazując na przeszło 100-letnim doświadczeniu, firma projektuje nowoczesne rozwiązania, w których technologia i design są starannie przemyślane.

Z czego korzystać projektując prysznic bez brodzika?

Wśród nowości JOMO, które szczególnie są warte uwagi, znalazły się systemy odpływowe przyścienne EXCLUSIVE WALL i systemy odpływowe liniowe EXCLUSIVE. W obu rozwiązaniach wbudowano system CLEAR FLOW, co pozwoli na jeszcze lepsze zachowanie czystości i wygodę. Charakteryzują się też łatwym demontażem w trakcie czyszczenia. Czym jeszcze się wyróżniają na tle innych propozycji?

Jak sama nazwa wskazuje, przy odpływach przyściennych EXCLUSIVE WALL elementy montażowe znajdują się w ścianie. W tym przypadku wysokość montażu może być regulowana. W podstawowym wariancie mamy odpływ z maskownicą ze stali nierdzewnej i matę uszczelniającą. Nowością są też maskownice o innowacyjnym wyglądzie.

Przy systemach odpływowych liniowych EXLUSIVE także widać dbałość o każdy detal. Zarówno funkcjonalność, jak i estetyka są na najwyższym poziomie. W tym przypadku wysokość montażu także można regulować. W podstawowym zestawie znajduje się mata izolacyjna, zatyczki nylonowe, a także plastikowy klucz, którym będziemy ściągać kratkę. Jak wszystkie systemy odpływowe liniowe, tak i te są wbudowane w podłogę. Wyróżnia je obecność eleganckiego panelu z właściwościami antypoślizgowymi. Dzięki temu podłoga poza strefą prysznicową pozostaje sucha. Do wyboru są tutaj dwa warianty – EXCLUSIVE 40 i EXCLUSIVE 50. Wspólne cechy obu wariantów to wysokiej jakości maskownica ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm, mata uszczelniająca i syfon z suchym systemem CLEAR FLOW.

Zobacz, jak wyglądają odpływy liniowe JOMO!