Czego się dowiesz

Spis treści:


Innowacyjność, mobilność i nowoczesność to domena SALUS Controls. Dlatego powstała aplikacja SALUS Plus, która otwiera możliwości automatyki budynkowej zarówno instalatorom, jak i klientom!


Czym jest SALUS Plus?

SALUS Plus to darmowa, nowoczesna i przyjazna w obsłudze aplikacja mobilna, która zapewnia użytkownikom oraz instalatorom urządzeń SALUS Controls łatwy dostęp do informacji produktowych, a także szybki kontakt z serwisem technicznym. Dodatkowo SALUS Plus oferuje autoryzowanym instalatorom SALUS Controls stworzoną dla nich STREFĘ INSTALATORA, w której obsługiwany jest program lojalnościowy. Aplikacja to istna baza wiedzy o nowoczesnej automatyce budynkowej przeznaczona także do nowych i stałych klientów marki SALUS Controls.

Co znajdziesz w aplikacji?

Dla klientów SALUS Plus oferuje nie tylko kompletną wiedzę na temat aktualnej oferty, ale także pomoc w odpowiednim doborze produktów. Przy planowaniu i rozbudowywaniu systemu automatyki w domu warto być na bieżąco z nowościami i promocjami. A jeśli potrzeba wsparcia technicznego przy planowaniu systemu, SALUS Controls przychodzi z bezpłatną pomocą oraz filmami i webinarami, kiedy wolisz “Do it yourself!” 🙂 Wszystkie te funkcje dla klientów zebrano w jednym miejscu – SALUS Plus!

Narzędzie pracy dla instalatora!

W aplikacji utworzono specjalną Strefę Instalatora! Po pomyślnej rejestracji i weryfikacji oferuje ona dużo przydatnych w codziennej pracy narzędzi. Przede wszystkim, zarejestrowany instalator ma przypisanego opiekuna, który zawsze służy pomocą! Dzięki aplikacji można także w łatwy sposób skonsultować się ze wsparciem technicznym SALUS Controls, który pomoże nie tylko przy kwestiach technicznych, ale także przy doborze. Dużo łatwiej i szybciej można skontaktować się także z serwisem.

Strefa Instalatora to także dostęp do rozbudowanej platformy szkoleniowej, w której znajdują się nie tylko specjalnie utworzone filmy szkoleniowe, ale także przeszłe i przyszłe webinary. Jednak warto wiedzieć nie tylko JAK instalować, ale także CO zainstalować! Aplikacja to kompletna wiedza na temat aktualnej oferty handlowej, nowości i promocji. Rejestracja w Strefie Instalatora ma także jeden bardzo duży plus – program lojalnościowy!

Program lojalnościowy SALUS Plus

Po pomyślnej rejestracji i weryfikacji w Strefie Instalatora, można od razu korzystać z programu lojalnościowego. Program działa na bardzo prostych zasadach: zarejestruj kupione dla klienta urządzenie (z wykorzystaniem kodu SN) i w ten sposób zbieraj punkty. W dowolnej chwili na podstawie zebranych punktów wystaw fakturę, na podstawie której SALUS Controls wypłaci Ci pieniądze!

Konkurs zawleczkowy SALUS Controls

Konkurs zawleczkowy trwa do końca tego roku i polega na tym, by zebrać jak najwięcej zawleczek z siłowników SALUS.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Paczkę z minimum 50 szt. zawleczek wyślij do firmy SALUS Controls Polska
  • Dosyłaj zawleczki przez cały czas trwania konkursu i zwiększaj swoje szanse!

Wzorem poprzednich lat, konkurs zawleczkowy jest połączony z akcją charytatywną, dzięki czemu za każdą zebraną zawleczkę, SALUS Controls przekaże cegiełkę pieniężną na szczytny cel. Wśród nagród natomiast przewidziano kamerę termowizyjną FLIR ONE Pro, zaciskarka do rur PEX oraz radio budowlane Makita. Pięcioro uczestników zostanie także wyróżnionych, a nagrodą dla nich są zgrzewarki do rur PP 🙂