Czego się dowiesz

Spis treści:


Zapraszamy na drugie spotkanie z Michałem Rzewuskim, którego zapytamy: jak dobrze dobrać pompę ciepła, jakie są skutki błędnego oszacowania i jak ich uniknąć!


Temat – jak dobrać pompę ciepła?

Jak już dobrać pompę ciepła to raz, a dobrze! Ale jak to zrobić? Właśnie w tym pomoże nam Michał Rzewuski, ekspert w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii w firmie BDR Thermea, która jest dystrybutorem marki De Dietrich! Warto znać także problemy i błędy jakie wiążą się z doborem urządzenia grzewczego. Jakie są skutki przeszacowania, albo niedoszacowania? A przede wszystkim – jak ich uniknąć? To nasze drugie spotkanie z Michałem, dlatego jesteśmy pewnie, że nasz ekspert rozjaśni wszystkie wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania!

Na poprzedniej Technicznej Kawie z De Dietrich

Pierwszy odcinek Technicznej Kawy z De Dietrich opowiadał o podstawach techniki pomp ciepła. Jak działają te urządzenia, co to jest układ termodynamiczny i wreszcie – jak rozumieć COP? Ten odcinek niesie ze sobą dużą wartość merytoryczną dla osób, które dopiero zaczynają interesować się pompami ciepła, ale także dla wyjadaczy, którzy mogą przypomnieć sobie podstawową wiedzę o PC. Innymi słowy, każdy wyciągnie z niego coś dla siebie!

Techniczna Kawa

Techniczna Kawa to cykl spotkań z ekspertami, z którymi rozmawiamy o najnowszych rozwiązaniach z branży. Mówimy o problemach które spotykają nas najczęściej i o tym jak ich unikać. To nie jest wykład czy webinar. To rozmowa, w której przebieg może włączyć się każdy. W ramach Technicznej Kawy powstają transmisje na żywo, nagrania, podcasty. Warto być z nami! 🙂