Czego się dowiesz

Spis treści:


Kolejnym krokiem w rozwoju polskiej, rodzinnej firmy HAP Armatura jest uruchomienie platformy e-commerce HAP.pl. Poznaj kompleksowość i szybkość pomocy przez Internet i nie tylko!


Platforma HAP.pl

HAP.pl to internetowa platforma e-commerce dla specjalistów branży HVAC. W skrócie jest to nowoczesna hurtownia instalacyjna on-line! Łącznie dostępnych jest około 100 tysięcy indeksów podzielonych na kategorie, np. hydraulika, ogrzewanie, technika sanitarna, ogrodowa i kilka innych. Najważniejsza cecha, która charakteryzuje HAP.pl to indywidualna siatka rabatowa, która nadawana jest użytkownikom po rejestracji. Każdej cesze przyjrzymy się bliżej w kolejnych postach. Bądźcie z nami!

Spółdzielnia dla Instalatorów – miejsce obsługi Twoich inwestycji

Właśnie z firmą HAP Armatura mamy przyjemność tworzyć projekt Spółdzielnia dla Instalatorów, który staje się miejscem obsługi Twoich inwestycji. Oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerzamy swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji, a także możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych. Nowe działanie dedykujemy instalatorom, przed którym stoi wyzwanie w postaci inwestycji. Nieważne w którym momencie się do nas zwrócisz, będziemy wsparciem na każdym etapie – od wyceny, przez zamówienie aż po dostawę, a także zwroty nadmiaru produktów.

HAP Armatura

HAP Armatura Sp. z o.o. to polska rodzinna firma prężnie działająca na rynku lubelskim i podkarpackim od blisko 30 lat. Jak czytamy na stronie internetowej, ich celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów z techniki grzewczej, sanitarnej, sieci i przyłączy wodno- kanalizacyjnych, a także wentylacji i rekuperacji. Bardzo ważne jest dążenie do budowania trwałych relacji, które pozwalają na szybką reakcję i zaspokojenie potrzeb Klientów. Ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że współpraca z HAP Armatura jest bezpieczna i nastawiona na długoterminowość.