Czego się dowiesz

Spis treści:


Wiele, na prawdę wiele rzeczy przeniosło się w ostatnich miesiącach do formy on-line. Zdobywanie wiedzy stało się więc dostępne w domu, w trasie, na telefonie. I choć powoli wracamy do stacjonarności, wciąż to odpowiedni czas na poszerzanie wiedzy z Grundfos ECADEMY! 🙂


Co to jest Grundfos ECADEMY?

Grundfos ECADEMY to platforma e-learningowa firmy Grundfos, przeznaczona zarówno dla instalatorów, jak i projektantów czy właścicieli domów. Zebrano w niej wszystkie informacje na temat pomp, aplikacji Grundfos i tematów pokrewnych. Każdy z użytkowników może szkolić się na dwa sposoby – dzięki kursom lub ścieżkom nauczania, a postępy, czyli także odznaczenia i dyplomy, można śledzić na swoim profilu.

Kursy i ścieżki nauczania

To dwa sposoby zdobywania wiedzy dzięki Grundfos ECADEMY. Ścieżki nauczania to kompletne omówienie danego zagadnienia, np. o wymianie pompy czy równoważeniu hydraulicznym, w oparciu o produkty Grundfos. Składają się one z kursów, na które to składają się pojedyncze moduły. Mówiąc w skrócie, ścieżki nauczania pozwalają na zrozumienie całego, dużego zagadnienia.

Kursy natomiast potrafią odpowiedzieć na nasze pytania i wątpliwości z precyzją lasera. Są one bardziej dokładne i techniczne – przeznaczone dla instalatorów, czy inżynierów. Poruszane są tutaj dokładniejsze i bardziej specjalistyczne tematy, np. solarne systemy pompujące. Na koniec kursu, zawsze dostępny jest krótki, niezobowiązujący test, który pozwala sprawdzić swoją wiedzę.

Jak się zapisać?

Grundfos ECADEMY jest platformą darmową, dostępną dla każdego. Aby się zapisać, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie ECADEMY, do której link znajdziesz w przycisku poniżej. I to tyle! Wiedza o pompach i tematach związanych z techniką pompową stoi przed Tobą otworem! 🙂

Więcej o Grundfos

Jako portal Czas Na Hydraulika mamy przyjemność współpracować z firmą Grundfos! To marka, która od wielu lat znana jest jako producent pomp najwyższej jakości, który wyznacza standardy w swojej dziedzinie. Ich urządzenia odznaczają się dłużą żywotnością, wydajnością oraz nowoczesnym designem. Warto poznać Grundfos bliżej na przykład na Wallu Producenta naszego portalu! Znajdziesz tam aktualności z życia firmy, aktualną promocję czy zapisy ze szkoleń.