Czego się dowiesz

Spis treści:


Programy lojalnościowe to zawsze interesujący dodatek, kiedy montuje się urządzenia zaufanego producenta. Klub Złotego Instalatora to propozycja współpracy z marką De Dietrich!


Czym jest Klub Złotego Instalatora?

Klub Złotego Instalatora to program lojalnościowy marki De Dietrich, skierowany do instalatorów zajmujących się montażem i serwisów urządzeń grzewczych tego producenta. Każdy z uczestników programu może korzystać z premii serwisowej (za wpis do ewidencji SKG, czyli uruchomienie urządzenia), premii serwisowej za montaż (w postaci dopłaty za montaż), a także premii punktowej za promocję sprzedaży. Prosty, przejrzysty system naliczania punktów, dodatkowe premie finansowe i nagroda główna to kilka z benefitów, jakie czekają w Klubie Złotego Instalatora.

Nagroda główna – Szkolenie Pod Palmami

Nagrodą główną w programie Klub Złotego Instalatora jest coroczny wyjazd wakacyjny – Szkolenie Pod Palmami KZI. Przysługuje ono za zgromadzenie w ciągu roku odpowiedniej liczby punktów, które przyznaje się za redystrybucję produktów pod znakiem De Dietrich. Wyjazd to nie tylko zasłużony odpoczynek, ale także część merytoryczna, czyli szkolenia prowadzone przez wykwalifikowana kadrę szkoleniową. Szkolenie Pod Palmami to wyjątkowa możliwość spotkania się z grupą najlepszych instalatorów i firm, które współpracują z De Dietrich. To dobra okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania znajomości – stacjonarnie, w pięknym, wakacyjnym miejscu! W tym roku było to tureckie miasto Kemer, położone nad Morzem Śródziemnym, które słynie z uprawy granatu.

Jak się zapisać?

Wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie prostego formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie programu Klub Złotego Instalatora. Oczywiście, by zapewnić bezpieczeństwo i rzetelność, uczestnicy trafiają do programu po weryfikacji podanych danych. Odnośnik do strony z rejestracją znajdziesz w poniższym przycisku! 🙂

Więcej o marce De Dietrich

De Dietrich to wiodąca marka ekologicznych urządzeń grzewczych. Swoją renomę zawdzięczają produktom wysokiej jakości, stawianiem na troskę o środowisko oraz chęcią ciągłego rozwoju. Produkty De Dietrich są łatwe w montażu, solidne przy pracy i przystępne cenowo. Na rynku polskim marka funkcjonuje już od ponad 20 lat, wciąż rozwijając się i stając się przystępną dla instalatorów. Szkolenia organizowane przez BDR Thermea Poland, dystrybutora marki De Dietrich, cieszą się niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić – więcej niż 300 lat doświadczenia to wiedza, z której warto skorzystać.