Czego się dowiesz

Spis treści:


Kotły kondensacyjne Immergas od lat cieszą się renomą i popularnością, nic więc dziwnego że poszerzono je o nową generację, z Victrix Zeus Superior na czele!


Victrix Zeus Superior

Kotły kondensacyjne Immergas w pełnej krasie. Tak właśnie można przedstawić flagowy model Victrix Zeus Superior dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem CWU o pojemności 54 litrów. Urządzenie wyposażone jest w panel sterowania z dotykowymi przyciskami, którymi poruszamy się po menu w j. polskim. W kocioł wbudowano także zawór klapowy odprowadzania spalin, a samym urządzeniem sterować można oczywiście z poziomu smartfona, za pomocą aplikacji DOMINUS. Oprócz tego kilka dodatkowych funkcji, takich jak wygrzew jastrychu, wygrzew antybakteryjny zasobnika czy możliwość zarządzania z poziomu panelu kotła 3 strefami grzewczymi z programowaniem tygodniowym. Na kotły można uzyskać aż 5-letnią gwarancję!

Oszczędne kondensacyjne kotły Immergas

Kondensacyjne kotły Immegas z serii Victrix Zeus Superior występują w modelach o mocy 25, 30 i 35 kW. Rodzinę urządzeń charakteryzuje bardzo szeroki zakres modulacji mocy od 9% do 100%. Umożliwia to wydajniejszą i bardziej ekonomiczną pracę. Kotły wyposażone są w zasobnik ze stali nierdzewnej o pojemności 54 litrów, ze zwiększoną izolacją (+20%).

Ekologia

Nowa generacja kotłów posiada sezonową wydajność energetyczną c.o. ηs = 94%, co w połączeniu ze sterownikiem CAR V2 i sondą zewnętrzną pozwala na osiągnięcie najwyższej na rynku klasy efektywności energetycznej A+. Posiadają również szóstą, najwyższą klasę NOx, co oznacza, że są w grupie kotłów o najniższej emisji szkodliwych spalin. Nowe modele posiadają również przyjazny panel sterownia z przyciskami dotykowymi, menu w języku polskim. Mają także możliwość współpracy z aplikacją Dominus służącą do zdalnego zarządzania pracą kotła za pomocą smartfona. Dzięki temu jeszcze bardziej dokładnie można sterować pracą kotła, a przez to oszczędzać paliwo i środowisko.

Poznaj Immergas!

Immergas to uznany producent urządzeń grzewczych, który na rynku polskim działa już 25 lat! W ofercie firmy znajdują się rozwiązanie grzewcze zarówno dla domów jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, a także zasobniki i liczne akcesoria pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego. System ten pozwalana na zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, CWU zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność, oszczędność i optymalny komfort cieplny w każdym domu.