Czego się dowiesz

Spis treści:


Jest już prawie październik i chociaż jeszcze niekoniecznie to czuć – zbliżają się ujemne temperatury. Trzeba więc pomyśleć czym zalać system, by w czasie mrozów nie bać się o zamarzanie instalacji.


Środek antymrozowy i inhibitor w jednym

Fernox Alphi-11 to połączenie środka antymrozowego i inhibitora, zapewniające długotrwałą ochronę domowych instalacji centralnego ogrzewania przed wewnętrzną korozją i osadzaniem się kamienia. Środek nadaje się do wszystkich metali i materiałów powszechnie wykorzystywanych w instalacjach grzewczych. W celu długotrwałej ochrony instalacji, stężenie środka powinno być utrzymywane i sprawdzane corocznie w ramach serwisu kotła lub instalacji. Dostępny w postaci płynu w 25-litrowych pojemnikach, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska preparat, zatwierdzony przez Build Cert, KIWA i Belgaqua. Antifreeze Protector Alphi-11 jest kompatybilny ze wszystkimi innymi produktami firmy Fernox.

Dlaczego warto stosować Fernox Alphi-11?

  • Chroni przed korozją i osadzaniem się kamienia w instalacjach centralnego ogrzewania, aby zachować ich efektywność energetyczną
  • Połączenie środka przeciw zamarzaniu i inhibitora korozji w celu wydłużenia żywotności instalacji
  • Zapobiega zamarzaniu wody w przewodach
  • Nadaje się do wszystkich metali i materiałów powszechnie wykorzystywanych w instalacjach grzewczych, łącznie z aluminium.
  • Nietoksyczny, przyjazny dla środowiska preparat, zatwierdzony przez Buildcert, KIWA i Belgaqua

Jak działa Fernox Alphi-11?

Zapraszamy na krótką animację od Fernox, która obrazuje działanie środka. Więcej informacji, w tym sposób aplikacji, dopasowania i dozowania znajdziesz w przycisku poniżej.