Czego się dowiesz

Spis treści:


Przedstawiamy najnowszą promocję Grundfos! Znajdziesz w niej dobre, sprawdzone produkty, nagrody gwarantowane, a także szansę na wymarzone wakacje.


Jak to działa?

“Zmień klimat z Grundfos” to promocja bardzo prosta, jeśli chodzi o zasady. Składają się na nią cztery kroki:

  • Kup lub sprzedaj wybrany model pompy Grundfos (spośród modeli Alpha 2, Alpha 3, Magna 1, Magna 3 i MIXIT)
  • Załóż konto i zarejestruj fakturę korzystając z formularza na stronie
  • Odbierz MMS-a i maila z kodem na 10 zł do wykorzystania w sklepach Żabka
  • Zagraj w grę i walcz o nagrodę główną – voucher do biura podróży o wartości 15 000 zł, 10 000 zł lub 5 000 zł

Mamy więc dwie nagrody – gwarantowane 10zł do wydania w Żabce, a także nagrodę główną. Jednak żeby ją zdobyć, trzeba wykazać się szybkim i spostrzegawczym okiem.

Zmień klimat z Grundfos i wygraj główną nagrodę!

Następnym etapem w walce o 15000zł jest krótka gra. Celem gry jest znalezienie jak największej liczby różnic między zdjęciami w możliwie krótkim czasie. Wygrywa najlepszy rezultat – najwięcej różnic w najkrótszym czasie. W grę zagrać można wyłącznie na laptopie/komputerze. Jeżeli więc jesteś zalogowany na telefonie komórkowym, przeloguj się na komputer lub laptop.

Techniczna Kawa z Grundfos

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z ekspertem Grundfos w ramach cyklu “Techniczna Kawa”! Naszym gościem jest Zbigniew Waśkiewicz – prawdziwy ekspert w dziedzinie techniki pompowej. Zapytaliśmy o wiele tematów, np: Jak zmieniały się hydrofory na przestrzeni lat? Co cechuje nowoczesne hydrofory? A czym wyróżniają się pompy Grundfos z serii SCALA? Kiedy zastosować hydrofor SCALA 1, a kiedy SCALA 2? Zapraszamy na Techniczną Kawę!