Czego się dowiesz

Spis treści:


Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu “Rekuperacja od Środka”, który mamy przyjemność współtworzyć wraz z firmą Spiroflex, dystrybutorem rekuperacji Ventclear!


Odcinek trzeci – Hałas w Rekuperacji

Hałas w instalacji rekuperacji to temat naszej rozmowy z Danielem Siudą – ekspertem firmy Spiroflex. Obecnie na ten temat krąży w branży kilka mitów, które mają niewiele wspólnego z prawdą. Właśnie te mity postaraliśmy się rozwiać, podając po prostu fakty. Okazuje się, że na hałas możemy wpłynąć w dużym stopniu, praktycznie na każdym etapie realizacji – od poprawnego doboru, przez samą budowę rekuperatora, aż do dodatkowych akcesoriów instalacji rekuperacji. Oddajmy więc głos ekspertowi i posłuchajmy faktów! 🙂

Cykl “Rekuperacja od Środka”

Zapraszamy na cykl “Rekuperacja od Środka”! Dowiesz się tutaj wszystkiego o rekuperacji – rozwiejemy każdą wątpliwość i zmierzymy się z każdym pytaniem. Z pewnością rozbijemy tematykę na czynniki pierwsze 🙂 Rekuperacja to bowiem wciąż rozwijający się temat w Polsce. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z tej instalacji. Chcemy więc pomóc rozwijać swoją wiedzę na ten temat.

Rekuperacja VentClear

Oficjalnym dystrybutorem VentClear jest firma Spiroflex, która funkcjonuje w naszej branży już od ponad 25 lat, od roku 1994. W swojej ofercie kompleksowo podchodzą do rekuperacji, czy też systemów odprowadzania spalin. Rekuperatory Spiroflex pod marką VENT CLEAR charakteryzują się wysoką jakością, a także nowoczesnym designem. Doświadczenie, kompleksowość, a także pasja połączona z profesjonalizmem to wartości które wyznaje firma, a które widać w każdym produkcie.