Czego się dowiesz

Spis treści:


Przedstawiamy nowość w ofercie produktowej Jeremias! To podpora renowacyjna do renowacji kominów stalowych dla systemów polipropylenowych.


Nowy produkt

Podpora renowacyjna 130-PP2627-1 to najnowszy produkt w ofercie Jeremias! Rozszerza ona możliwości w zakresie renowacji kominów stalowych. To element bazowy – podpora kolana, która umożliwia przystosowanie starego podciśnieniowego wkładu kominowego zainstalowanego w szachcie kominowym do współpracy z nowoczesnymi kondensacyjnymi kotłami grzewczymi.

Podpora renowacyjna umożliwia szybki i stabilny montaż systemów polipropylenowych w starych wkładach stalowych o średnicach 113-130 mm w sposób bezinwazyjny. Bez konieczności rozkuwania szachtu, czy też rozcinania wkładu. Na podporze instaluje się kolano spalinowe ze sztucerem gwintowanym), które stanowi element bazowy do budowy systemów Jeremias EW-PPS oraz EW-PP FLEX .

Podpora renowacyjna – stabilne podparcie

Rozwiązanie to ułatwia i przyspieszy prace montażowe w rezultacie oszczędza cenny czas instalatora. Podpora pozwala na prosty montaż kolana bazowego wraz ze sztucerem gwintowanym w starym stalowym wkładzie kominowym. Bez potrzeby wykonywania dodatkowych przeróbek!

Podpora montażowa jest w całości wykonana z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu mimo lekkiej konstrukcji gwarantuje ona w pełni stabilne podparcie dla instalowanego systemu spalinowego.

Systemu kominowe Jeremias

Grupa Jeremias jest wiodącym producentem systemów kominowych w sektorze mieszkaniowym, komercyjnym, a także przemysłowym. Charakteryzuje ich silny, międzynarodowy charakter – w ten sposób działają od ponad 40 lat. Jeremias prężnie działa także na Youtube! Na kanale znajdziesz nie tylko filmy instruktażowe, ale także materiały z ciekawych realizacji, prezentacje nowych produktów oraz możliwości zastosowania systemów kominowych Jeremias. Warto rzucić okiem na filmy – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.