Czego się dowiesz

Spis treści:


Takie połączenia lubimy! Dla kompleksowej ochrony instalacji AFRISO wprowadziło wiele produktów różnego typu, na przykład separatorów zanieczyszczeń, czy inhibitorów korozji. A teraz połączono je w nowej promocji!


Promocja AFRISO dla ochrony instalacji

Nowa promocja AFRISO “Z FARem nie potrzebujesz farta!” ma bardzo przejrzyste zasady: do każdego zakupionego separatora zanieczyszczeń FAR, inhibitor korozji BCI dostajesz gratis! Modele objęte promocją to FAR 201, 202, 401 i 402 – czyli separatory “standardowe” i kompaktowe. Ale dlaczego w ogóle taka promocja? 🤔

Separator zanieczyszczeń FAR

Efektywność każdej instalacji jest zagrożona zarówno przez zanieczyszczenia, jak i postępującą korozję. Separator zanieczyszczeń jest więc niezbędny, ponieważ:

  • chroni instalację przez zanieczyszczeniami
  • przez to wydłuża żywotność elementów instalacji szczególnie wrażliwych, w tym np. urządzenia grzewczego
  • można go stosować zarówno w instalacjach grzewczych, jak i chłodzących
  • instalację separatora zalecają producenci kotłów

Inhibitor korozji BCI

Pozostaje nam jeszcze kwestia korozji – co prawda separator zanieczyszczeń jej nie zapobiegnie, ale inhibitor korozji BCI już tak! Nadaje się on do użytku z każdym źródłem ciepła i każdym materiałem na instalacji. I jest całkowicie bezpieczny! Działa skutecznie, chroniąc instalację nie tylko przed korozją, ale także przed osadzaniem się kamienia. W ten sposób chroni wszystkie elementy wchodzące w skład instalacji.

Celem promocji jest więc kompleksowa ochrona: separator zanieczyszczeń + inhibitor korozji (zwłaszcza darmowy 😁) to świetne połączenie!

Zainstaluj się w Drużynie A!

Nie jesteś jeszcze członkiem Drużyny A? Nic straconego! Zapraszamy do wyjątkowego programu partnerskiego dla instalatorów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz: bogaty katalog nagród, konkursy, ciekawe szkolenia, wsparcie techniczne, a także grupę dla profesjonalistów na Facebooku. Dzięki zakupom produktów AFRISO, a także poszerzaniu swojej wiedzy zdobywasz nyple, które możesz wymienić na nagrody lub na złotówki!