osfis po smardz

Aktualności

Strefa Marek
poznaj liderów branży

logo na główną
logo główna
DeDietrich logo wall na CzasNaHydraulika
fernox logo wall na portal CzasNaHydraulika
faco mibes logo wall na CzasNaHydraulika
logo na glowna
logo wall grundfos strona głowna CzasNaHydraulika
Ibo pompy logo wall na CzasNaHydraulika
immergas logo wall na CzasNaHydraulika
jeremias logo wall na portal CzasNaHydraulika
Kan threm logo wall na portal CzasNaHydraulika
kermi logo wall na CzasNaHydraulika
PowerOfGreen logo wall na portal CzasNaHydraulika
salus logo wall na portal CzasNaHydraulika
sas kotły logo wall na CzasNaHydraulika
spiroflex główna
werit logo wall na CzasNaHydraulika
wobet hydret logo wall na portal CzasNaHydraulika

Otrzymuj
Raport Szans na swojego maila!

Cykliczny "Raport Szans" portalu Czas Na Hydraulika

Raport 36/2021

O czym piszemy?

Przez pewien czas nie raportowaliśmy, ale powracamy ze zwielokrotnioną energią i newsami! Potworzyliśmy trochę materiałów wideo - Techniczna Kawa z KAN, Roboty w Toku LIVE czy Rekuperacja od Środka. Mamy także kilka bardzo ważnych newsów ze Stowarzyszenia OSFIS! A producenci, jak zwykle, nie próżnowali - zapraszamy na garść informacji. 
Raport 35/2021

O czym piszemy?

Zapraszamy na drugi odcinek podcastu MocnejFirmy, w którym gość Adam Grzesik opowiada o Polskim Nowym Ładzie i jak się na niego przygotować. Podsumujemy także konkurs HAP-u, bo poznaliśmy już wszystkich zwycięzców! Mamy także trochę wieści od producentów - AFRISO wprowadziło nowe grupy bezpieczeństwa i promocje, Immergas nagrał film instruktażowy o nowym termostacie. Przypominamy także o kilku innych trwających promocjach tak, by o niczym w tej końcówce roku nie zapomnieć 🙂 Rozpoczął się listopad, a więc miesiąc międzynarodowej akcji Movember. Akcja ma w sobie trochę humoru, ale także powagi - bo (między innymi) przez zapuszczanie wąsów, dbamy o swoje męskie zdrowie!
Raport 34/2021

O czym piszemy?

W tym tygodniu mamy świetną wiadomość! Zwycięzcą II etapu konkursu HAP Armatura został członek naszej Grupy! 🙂 Gratulacje! Powracają także branżowe szkolenia dla nauczycieli, które stowarzyszenie OSFIS organizuje w ramach projektu Zawód Możliwości. Przedstawiamy także nowość od IBO - automatyczny zestaw pompowy do wody, a z materiałów wideo, krótki film instruktarzowy od Immergas, o Tybox 137+. Zapraszamy także na szkolenia Power of Green i KAN, a na zakończenie przypominamy o konkursie zawleczkowym SALUS Controls! 
Raport 33/2021

O czym piszemy?

W tym tygodniu powracamy ze zdwojoną siłą! Prezentujemy nowiutki podcast o zatrudnieniu pracownika biurowego w firmie serwisowej! Wypiliśmy Techniczną Kawę z FLOWAIR - na tapetę wzięliśmy kurtyny powietrzne. Poza tym kolejne informacje prosto od producentów, atrakcyjne promocje i produkty najwyższej jakości. Czyli jak zawsze! 🙂 
Raport 32/2021

O czym piszemy?

W tym tygodniu poznaliśmy Radę Programową stowarzyszenia OSFIS! Naszym kolejnym partnerem została firma Defro - od razu informujemy o promocji, w której do zgarnięcia za złotówkę jest radio Makita! Zapraszamy również na kolejny odcinek "Rekuperacja od Środka", w którym porozmawiamy na temat hałasu w rekuperacji. Poznaliśmy także plany KAN na szkolenia dla projektantów oraz ofertę Power of Green dla firm instalacyjnych w całej Polsce. Z nowości producentów - "Zmień klimat z Grundfos" i otrzymaj nagrody gwarantowane, a nawet 15000zł na wakacje. Zapraszamy na cykl Detal-Met: "Polipropylen w pigułce". A na koniec miła wiadomość - prosto z targów we Lwowie przesyłamy pozdrowienia od zespołu Fernox!
Raport 31/2021

O czym piszemy?

W tym tygodniu wypiliśmy Techniczną Kawę z Wobet-Hydret, a tematem rozmowy były przydomowe oczyszczalnie ścieków. Stowarzyszenie OSFIS zaprasza firmy instalacyjne do wspólnego budowania nowej jakości branży - już bez składek członkowskich - zwłaszcza, że poznaliśmy dalsze plany na rozwój Stowarzyszenia. Od FLOWAIR otrzymaliśmy darmowy poradnik dystrybutora. Poznaliśmy również nowe urządzenia w ofercie Power of Green oraz RICOM, a także dowiedzieliśmy się o planach na przyszłość Flamco-Meibes. Przed nami kolejna porcja ciekawych materiałów video - to na przykład odcinek specjalny AFRISO, czy kolejny film instruktażowy od Jeremias.
Raport 30/2021

O czym piszemy?

W numeracji mamy już trójkę z przodu, przedstawmy więc trzy świeże, ciekawe newsy prosto z CNH: Stowarzyszenie OSFIS rezygnuje ze składek członkowskich, powraca Techniczna Kawa - wraz z FLOWAIR porozmawialiśmy o nagrzewnicach wodnych, a Roboty w Toku przejdą małe-duże zmiany 🙂 Przedstawimy także kolejne realizacje Jeremias. Zwrócimy także uwagę na dwa programy lojalnościowe - Grundfos Premium oraz Drużynę A AFRISO, w której doszło do ciekawych zmian!
Raport 29/2021

O czym piszemy?

Powraca Techniczna Kawa! W przyszłą środę będziemy mieli przyjemność wypić ją z firmą FLOWAIR, z którą rozpoczęliśmy współpracę. W tym raporcie poznamy także misję "Ciepło" - historię drużyny R32 z kampanii Immergas #WiemJakByćEko. Przedstawimy także nowe cenniki AFRISO, kolejną, przemysłową realizację Jeremias, a z firmą Wobet-Hydret pochylimy się nad problematyką sterowników w oczyszczalniach biologicznych. 
Raport 28/2021

O czym piszemy?

W tym tygodniu w ramach cyklu Roboty w Toku porozmawialiśmy z Michałem Kaczanem o kotłach gazowych.  Zapraszamy na szkolenia z systemów rekuperacji VentClear, które organizujemy z firmą Spiroflex i Grupą SBS. W Spółdzielni natomiast pojawiły się pompy ciepła De Dietrich z serii Alezio. Przypominamy także Techniczna Kawę z firmą Grundfos. Do kampanii Immergas #RazemDlaCzystegoPowietrza dołączył Adam Bielecki, a z SALUS Controls zastanowimy się nad problemem smogu. 
Raport 27/2021

O czym piszemy?

W tym tygodniu w ramach cyklu Roboty w Toku porozmawialiśmy z Michałem Kaczanem oraz Patrykiem Krukowskim o ich pracy i naszej branży oczami handlowców! Podsumujemy także nasz zjazd w Smardzewicach, a w tym: Walne Zebranie OSFIS wraz z wyborami zarządu, podsumowanie IV Letniej Rywalizacji Hydraulików oraz II Mistrzostw Super Mario! Zapraszamy na szkolenia z systemów rekuperacji VentClear, ktore organizujemy z firmą Spiroflex i Grupą SBS. W tym tygodniu wypiliśmy także Techniczna Kawę z firmą Grundfos. Z nowości producenckich - Maciej Janowski wspiera kampanię Immergas #RazemDlaCzystegoPowietrza, De Dietrich wprowadza Kodeks Dobrych Praktyk, a AFRISO nową generację zaworów AF4 i AF8.